Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés egy skizofrén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés egy skizofrén férfival. Ez volnék én. Ki hogyan élné meg a szembesülést ezzel a ténnyel, ha pl nem elsőre mondanám el hanem néhány hónap után?

Figyelt kérdés
2016. nov. 1. 11:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudnék benne bízni többet, mert titkolta előttem hónapokig ezt a súlyos dolgot. Szakítanék.
2016. nov. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Kedves első.Talán pont azért nem mondanám el hogy ne az legyen a döntésed oka.És ha addigra már szeretnél engem ?
2016. nov. 1. 11:42
 3/26 A kérdező kommentje:
Lehet akkor sose mondanám el :)
2016. nov. 1. 11:44
 4/26 anonim ***** válasza:
36%
Nyílván való hogy hetek hónapok telnek el mire ezt elmondod.Nem hiszem hogy az első randit ezzel kellene nyitni mert az emberek nagyrészét megrémíti ez a szó hogy skizofrén.Futva elmenekülnének.Néhány hónap meg elég arra hogy megismerjen az illető és majd utána találkozzon ezzel a dologgal.
2016. nov. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszi!Ez a válasz tetszik! Igen én is így gondolom! De még akkor félnék egy kicsit elmondani,hogy mégis hirtelen megváltozik a nő...
2016. nov. 1. 11:52
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
Első vagyok: mindenképpen szakítanék. Van skizofrén ismerősöm, eszem ágában nincs ilyennel családot alapítani, mert nem biztonságos. Tapasztalat beszél belőlem.
2016. nov. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es.Igen ez egy nagy kereszt az emberen.
2016. nov. 1. 11:54
 8/26 anonim ***** válasza:
26%
4#-es vagyok.Nagy kereszt az biztos de akkor örökre egyedül kell maradnod???Nem hinném.Olyannak tűnsz aki elfogadta ezt a baját.És szerintem gyógyszeresen kezelhető ha jól tudom,bār nem vagyok pszichiáter.
2016. nov. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Igen.Évek óta szedem a gyógyszert.folyamatosan.még úgy is hogy a dokik időközben elmentek külföldre,és gyakorlatilag nincs senki akihez fordulhatnék.De azért szedem,és dolgozok,és próbálok fejlődni.
2016. nov. 1. 12:06
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

A tünetek kezelhetők gyógyszeresen, de állandó probléma az adagolás, sokszor a betegek nem szedik rendesen, az adag egyre nagyobn lesz, a gyógyszer mellékhatásokat okoz, akkor át kell állni egy másik fajtára, ott kezdődik az egész előröl...

Sajnálom, de nem merném egyedülhagyni a gyerekem a férjemmel, ha ő ilyen lenne

2016. nov. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!