Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhat ilyet valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhat ilyet valaki?

Figyelt kérdés

Az egyik exemmel nagyon jó viszonyban voltunk egy darabig, illetve még a mai napig is szeretettel gondolok vissza rá. 7 éve szakítottunk, de az elmúlt években is többször beszéltünk. Utána 2 éven keresztül tartottuk a kapcsolatot, nagyon szerettük egymást, csak talán túl éretlenek voltunk, mikor összejöttünk, nem tudtuk kezelni a problémáinkat. 1 évet voltunk együtt akkor.

Ezalatt az idő alatt volt más párunk. Egyszer felhívott, hogy nagyon összevesztek, segítsek neki valamiben, biztattam akkor őt, sikerült is megbeszélniük a gondjaikat, kibékültek.

Jó pár hónappal később én hívtam őt, mert szakítottam az akkori barátommal. Beszéltünk egy órát, neki hála, hogy akkor meg tudtam nyugodni.

Azt hittem, akkor is csak egy telefonbeszélgetés lesz, de onnantól kezdve 3 hónapon keresztül folyamatosan írogatott. (Ő együtt volt a csajjal...) Elég közel kerültünk egymáshoz, mindent elmesélt, már szinte én voltam az első, akinek elmondta, ha volt valami.

Személyesen is akartunk találkozni, fel akart jönni a lakásomra. Aztán végül nem úgy alakult, más időben értünk volna rá.

Egyik este úgy köszönt el tőlem, hogy puszil, legyek jó, megy a Tamihoz (barátnője), aztán majd ír.


Na, ez történt már körülbelül 8 hónapja. Azóta sem hallottam felőle semmit.

Az elején kihangsúlyoztam, hogy nem akarok a kapcsolatába beleszólni, akkor is rászóltam, ha valami "olyan" lett volna a témája. Azt is mondta, hogy igazam van...főleg lelki dologról beszéltünk.

Az esett akkoriban nagyon rosszul, hogy annyit sem szólt, hogy bocsi, de innentől kezdve ne beszéljünk, csak úgy eltűnt.

Most már túltettem magam (rajta már régen, emberileg fájt ez), csak posztolt éppen valamit a barátnőjével és elgondolkodtam.

Mit gondoltok? Vajon rájött a lány?


2021. máj. 8. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2021. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy túl rajta, hiszen jelenleg is róla ábrándozol. Vagy megtudta a barátnője, vagy magától rájött ez így nincs rendben.
2021. máj. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
hat lehet, hogy tami ultimatumot adatt neki. mondjuk egy kerdest megert volna reszedrol, hogy mizu, ha ennyire erdekel, de amugy tenyleg felesleges ezt a kapcsolatot eroltetni, mert nincs ertelme. plusz nokent nekem se esne jol, ha a pasim napi szinten az exevel trecselgetne. nem kell rosszban lenni, de a napi szintu lelkizes nem ok.
2021. máj. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!