Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezelitek a pasit ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelitek a pasit ha látjátok rajta hogy bejöttök neki de titkolja mert nem tudja biztosra hogy nektek bejön?

Figyelt kérdés
Arra gondolok amikor a "kemény" csávón meglátod, hogy mégis zavarban van.
2021. máj. 9. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Ilyen csávó nekem alapból nem kellene, mert akinél ez a probléma felmerül, annak elég alacsony az érzelmi intelligenciaszintje.
2021. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Hát szerintem épp ellenkezőleg,ha keménynek tetteti magát az általában nagy szívet takar és mély érzelmeket,és ezt mint férfi mondom. Csak azért kemény mert fél hogy kihasználják ,vagy attól fél hogy sebezhetőnek tűnik.35f
2021. máj. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. Miből gondolod ezt?
2021. máj. 9. 14:40
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Én leszarom. Jelenleg is van ilyen. Nem tudja titkolni, mert felismerem rajta. Zavarban van, pirul a közelemben és nehezen fogalmaz. Azért nem foglalkozok vele, mert elegem van abból, hogy nekem kell megtörnöm a jeget. Már nem egy ilyennel volt dolgom. Velem szemben gyávák voltak az exeim is, így nekem kellett végül odamennem, beszélgetést kezdeményeznem. Érdekes,...mellettem úgy megjött az önbizalmuk, hogy másnál lazán mertek próbálkozni később. Akkor ha a jelenleginek kellek, ő is tenni fog érte. Ha meg csak unaloműzőnek kellenék vagy másodhegedűsnek, akkor meg nem veszítettem semmit. Elég idős vagyok már ahhoz, hogy elegem legyen a szarakodásból. Ha hozzám szól, beszélünk, de ennyi részemről. Amíg nem mondja el, mit akar, ha akar egyáltalán, addig ennél tovább én sem megyek.
2021. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
#2: én voltam az #1-es hozzászóló. Ha az én hozzászólásomra reagáltál, akkor valószínűleg nem nagyon tudod, mi fán terem az érzelmi intelligencia.
2021. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább elkezdem azt hinni, hogy talán mégsem jövök be neki annyira.
2021. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!