Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk, parfümöt akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk, parfümöt akarok venni, de nem tudok dönteni, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Már aki ismeri ezeket melyiket ajánlja?


2021. máj. 9. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon jók!
2021. máj. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó de melyik a jobb ? :D
2021. máj. 9. 14:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Melyik a jobb? Nem erzed, mennyire abszurd?
2021. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt ajánlom:

[link]

2021. máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pont ahogy mondod.... nem érzem :D Az én orrom ennyire nem jó ezért kérek véleményt....
2021. máj. 9. 14:33
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Szóval nem tudod, mi a szart fujsz magadra, és kidobsz rá 40ezret, és neten ismeretlenektől vársz választ, ahelyett hogy olyat kérdeznél meg, aki melletted van, és meg tudja szagolni.
2021. máj. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amelyik neked jobban tetszik, ez teljesen ízlés kérdése. Én mondjuk jobban szeretem a friss illatokat, a fásat kevésbé, így illatjegyek alapján inkább a másodikra szavaznék, de amúgy nem ismerem őket. (Nő vagyok és a férfi parfümökkel nem igazán vagyok képben, nem tudom melyik milyen illatú)

Dönts az alapján, hogy magadon melyiket érzed jobbnak.

2021. máj. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A parfüm minden bőrön másként viselkedik, ezért szokták tesztelni.
2021. máj. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!