Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kezdeményezne nálatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kezdeményezne nálatok egy lány de tudod hogy drogozik összejönnétek vele vagy egyáltalán mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A probléma nem is ott van hogy szimplán drogozik,hanem az hogy régen én is csináltam és rengeteg problémám volt belőle minden téren. Annyira nem vagyok már nyitott úgymond erre a világra,lehet csak azért akar összejönni velem mert tudok drogot szerezni.


A lényeg annyi hogy még az ismerkedés résznél tartunk,de eléggé tapasztalt férfiak terén ez a nő úgy veszem észre,és ez is egy kicsit megijeszt.

Régóta vagyok egyedül szóval nem lenne okom a válogatásra,viszont azért ez egy komoly téma...mi lesz akkor ha vissza esek? (már voltam túl adagolás miatt kórházba),rendőrségi ügyeim számtalan volt.


Élőben még nem találkoztunk,szóval ez is egy elég szar része a dolgoknak.

Nem tudom meg e éri ilyen helyzetben foglalkozni vele..általában rossz döntéseket szoktam hozni az életemben,azért kérdezem a ti véleményeteket.


Ha esetleg szerinted nem érdemes vele foglalkozni mit mondanál neki? Ha például azt kérdezi van e párod? Mert kb itt tartunk.


2021. máj. 10. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Egy párkapcsolat anyagiakról is szól. A drog pedig nem olcsó mulatság. Nem utolsó sorban pedig mindig az lesz az első. Nem te, nem a kapcsolat, nem a munka, nem a pihenés, hanem a cucc. A kutyának se kell ilyen ember. Sajnálom, ez az én véleményem.
2021. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Segíts neki kikerülni ebből.
2021. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Thispain ***** válasza:
100%
Semmit sem kéne tenned. Tedd azt, amit szívesen tennél, függetlenül attól, hogy mit érdemelsz meg.
2021. máj. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudni, de én fordított esetben (lányként) mondom, hogy nem jönnék össze drogossal.


"A probléma nem is ott van hogy szimplán drogozik,hanem az hogy régen én is csináltam és rengeteg problémám volt belőle minden téren."


Ha attól félsz, hogy vele visszaesnél, jogos az aggodalom. A saját környezetemen látom, hogyha nem is drogról, akár csak cigiről van szó, brutàlisan hatna egymásra a párok.


"Annyira nem vagyok már nyitott úgymond erre a világra,lehet csak azért akar összejönni velem mert tudok drogot szerezni."


Azután kezdett érdeklődni, hogy megtudta hogy tudsz neki szerezni, vagy utána?



"A lényeg annyi hogy még az ismerkedés résznél tartunk,de eléggé tapasztalt férfiak terén ez a nő úgy veszem észre,és ez is egy kicsit megijeszt."


Ha nem fér bele az hogy sok férfival volt, nem baj. Én mint korábban írtam, csak a fordított esetet tudom mondani, de én nem jönnék össze olyan sráccal akin a fél város átment, ezt megtudom érteni.


"Régóta vagyok egyedül szóval nem lenne okom a válogatásra,viszont azért ez egy komoly téma...mi lesz akkor ha vissza esek? (már voltam túl adagolás miatt kórházba),rendőrségi ügyeim számtalan volt."


Nem írtad hányéves vagy, amolyan 27-31-nek tippellek. Mással ismerkedni nem tudsz? A túladagolásról már írtam h jogos lehet a félelmed.



"Élőben még nem találkoztunk,szóval ez is egy elég szar része a dolgoknak."


Szóval akkor ez egy netes románc? Azok nem mindig végződnek jól, de vannak kivételek.


"Nem tudom meg e éri ilyen helyzetben foglalkozni vele..általában rossz döntéseket szoktam hozni az életemben,azért kérdezem a ti véleményeteket.


Ha esetleg szerinted nem érdemes vele foglalkozni mit mondanál neki? Ha például azt kérdezi van e párod? Mert kb itt tartunk."


Csak azért mert megkérdezi van-e párod, nem jelenti h feltétlen úgy gondol rád. Én vigyáznék. De a nap végén, akkor is neked kell leélned az életed, rád hat a döntés, nem rám. Sok sikert!

2021. máj. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok amúgy
2021. máj. 10. 13:29
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg, max akkor akkor, ha ő is le akar szokni, bár az meg igen csak rögös út. Az ember általában jól szeretné érezni magát egy parkapcsolatban, nem állandóan harcolni, ha meg nem úgy mennek a dolgok, akkor majd a hátad mögött cuccol, hazugságok, bizalmatlanság... stb csak te is sérülsz bennen. Arról nem is beszélve, hogy te is visszaeshetsz.
2021. máj. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6 pont ezekre a dolgokra is gondoltam.
2021. máj. 10. 13:40
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a pcsaba. Ha szemelyesen nem is lattad, nincs is valos lemondas.
2021. máj. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy magányos lehetsz, de hidd el ennél te jobbat érdemelsz.
2021. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!