Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír vissza? (nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza? (nő logika szükséges, szóval lányok írjanak inkább)

Figyelt kérdés

Hétvégén voltam diszkóba és találkoztam egy lánnyal, csomót táncoltunk meg beszéltünk, egyértelműen látszódott, hogy bejövök neki. Másnap írtam neki iwiw-en, hogy mizu meg ilyenek majd 3 óra múlva már válaszolt is. Azután estefelé írtam neki a válaszba, hogy megadja e az msn-jét, de azóta nem válaszol. Meg se nyitotta a levelet. Én arra gyanakodok, hogy kitörölte az üzenetet valamiért...


Miért tehette? Vagy csak nem ér rá? Írjak mégegyet neki?


Komolyan mondom nem értem ezeket a nőket :S


2010. aug. 23. 16:22
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ja és azóta már 2-3x járt fent iwiw-en...
2010. aug. 23. 16:24
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Talán lehet hogy tul korainak tartotta hogy neked adja az msn cimét, probálj irni neki még egyet de ne ird bele hogy kéred az msn-t, telefon számot stb
2010. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
De akkor legalább visszaírna, hogy bocsi de még most nem vagy valami :S mert mást is írtam bele amire reagálhatna! :S
2010. aug. 23. 16:25
 4/25 Timi: ) ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak dolga van,ha már egy leveledre gyorsan" válaszolt is,akkor erre is fog,amint elolvassa,egyébként ha törli,akkor a boríték piros,de te azt írtad bontatlan a levél=nem volt azóta gépközelben

szerintem visszafog írni,tetszel neki.

23/L

2010. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy azót a nézte az iwiwét.:) Tudom,hogy ilyenkor izgatottvagy nem telik az idő de légy türelemmel!

Türelem rózsát teremt.:)

16/L

2010. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Hát remélem is, hogy fog írni :S

Egyébként "tuti" járt, mert kivan írva az adatlapján, hogy mikor jár fent utoljára :S


Remélem tényleg csak dolgva van :)


Köszi nektek :)


18/F

2010. aug. 23. 16:27
 7/25 Timi: ) ***** válasza:
100%

Ha járt azóta fennt és ő lépett be,és nem válaszolt,írj neki még egyet,hogy

-szia,hogy vagy?sokat gondoltam rád,írtam neked levelet,nem válaszoltál,esetleg haragszol rám?

Ha már egyszer tényleg válaszolt,akkor válaszolni fog szerintem.

2010. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%

Timi jól írta, ha törölte volna a leveled, akkor piros lenne a kis boríték.

Valószínűleg nem lett volna ideje válaszolni a leveledre, ezért inkább el sem olvasta. Pont azért, hogy nehogy azt hidd, hogy nem akar neked válaszolni... Úgyhogy nyugi, és lazaság... Majd ha elolvassa, akkor válaszolni is fog. És még ma csak hétfő van, a hétvége nem telt el még olyan régen! :)

25/f

2010. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Rendben, ha ma éjfélig nem ír, akkor írok neki egyet hogy mi az :S
2010. aug. 23. 16:32
 10/25 A kérdező kommentje:

oké :)


rendesek vagytok :) ment a zöld pacsi!


ritka az ilyen, hogy csak normális válaszok jönnek :O

köszi

2010. aug. 23. 16:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!