Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a boldogsághoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a boldogsághoz feltétlenül szükséges a szerelem is?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 20:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
Nem ha sok pénzed van nem annyit dug/hatsz amennyit akarsz :DD
2011. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
hát az lején igen szerintem,de ez egy idővel elmúlik.általában 2 ember az elején azért jön össze nem mert szerelmes lesz a másikban??Vagy rosszul tudom???
2011. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem feltétlenül...elég egy nagyonjó barátság....habár abból könnyen lehet szerelem :/ ördögi kör...inkább felakasztom magam :D
2011. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem nem életfeltétel, hogy valaki szerelmes legyen.
2011. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 szamóca.. ***** válasza:
100%

nem.

párkapcsolat sem.

2011. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom...én szoktam boldog, nagyon boldog lenni, pedig még soha nem voltam szerelmes...cserébe van 1-2 igazán jó barátom, szerető családom és tehetségem ahhoz, amit szeretek...ez sok örömet tud nekem okozni...az más kérdés, h néha hiányzik valaki, aki átölelhet, de mondom, alapjáraton nem feltétlen szükséges a szerelem...max hosszútávon. Szerintem. :)
2011. aug. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 16 évig szingli voltam és boldog. Most 2 éve vagyok szerelmes. Azért ketten jobb ültetni egy fát, mint egyedül. Nem szükséges, de jó, ha van. :)
2011. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Walk With Me ***** válasza:
100%

Emberfüggő. Buddhának sikerült, de nekem már nem menne. És nem a dugásról van itt szó, mert számomra az érzelmek nélküli szex nem okozna érzelmi kielégülést (ha van ilyen), csak testit, úgy meg nincs sok értelme.

Szóval szerintem ez teljesen szubjektív, valaki bírja, valaki nem. Én pl már nagyon vágyom egy társra, úgy érzem nem lehetek boldog úgy, hogy ne osszam meg valakivel az életem, hogy ne legyek szeretve illetve ne szeressek. Belegondolni is rossz.

2011. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokminden boldoggá tehet egy embert a szerelmen kívül is. Ráadásul a szerelem eléggé múlandó dolog, 2-3 évnél nemigazán tart tovább, akik 10 éve szeretik egymást ők már ezalatt nem a lángoló szerelmet értik (bocs, tudom, hogy sok itt a tini, akiknek most kicsit összetöröm az álomvilágát). Szóval igen, szerelem nélkül is lehet valaki boldog, de mondjuk attól függ, hogy ezt hogy érted... A legtöbb ember párkapcsolat és szex nélkül azért nem tud teljes életet élni, mert az ember alapvetően társas lény.

Igazából a boldogság fejben dől el, ha valaki folyton a rosszat nézi mindenben és azt, hogy mi hiányzik az életéből, az nem lesz boldog. Sokkal inkább függ a boldogság az általános életfelfogástól, mint attól, hogy valaki éppen szerelmes-e vagy sem...

2011. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Az emberek nem maradnak örökké szerelmesek(bár elmondások szerint van egy két sírig tartó szerelem,de én ebben nem igazán hiszek)Én sem vagyok szerelmes,4éve vagyunk együtt,de nagyon boldog az viszont igen:)

Kinek mennyit számít a lángoló szerelem érzése:D

2011. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!