Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavar, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar, hogyha egy fiú, férfi szőrös? , bár még csak 15 éves vagyok, talán még kicsi, de már elég szőrös vagyok, értem ezt a lábamra, hasamra, hónaljamra, nemiszervem körül, persze ahol szükséges ott borotválkozok.

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 22:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, ha a hónalj szőrtelen, illetve a nemiszerv körül is jobb játszadozni, ha csupasz. A láb legyen nyugodtan szőrős egy pasinak. :)
2009. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%

Hát,én nem szeretem az olyan szőrősőket.

Max 3cm ig!!!

2009. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
58%
Engem zavar! De talán kérdezd meg a barátnődet! Szerintem egy férfi is legyen igényes! A sok ször büdösít és izzaszt! Nekem nem okés!
2009. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
16%

Kar, láb oké, de egy magára igényes srác azért karban tartja a szőrzetét a farokája körül, a mellkasán.

Ma már nem nagyon nyerő az a 60-as évek beli 2 centi vastag szőr mellkason, sok kozmetikában fiúkat is gyantáznak pl. De ha nem vészes, akkor maradhat.

2009. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Hónalj egyértelmű h full nullára borotválni !
2009. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Semmivel sem budosebb egy szoros test egy csupasznal. Annyi,hogy egy szorszalon megtapad az izzadsag, es az tud gusztustalan lenni. Meg ha olyan helyzetben vagy,akkor elfordul hogy belemegy a szadba a szorszal,sot,volt mar hogy a fogamkoze szorult. Az egyreszt szinten gusztustalan,masreszt igen illuziorombolo, ha ott neki kell alni kipiszkalni a szadbol.
2009. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
és,mivan a fenékkel?az taszít benneteket ha szőrös,vagy nem fontos mert úgysem találkoztok vele szex,vagy esetleg orális szex közben?
2009. júl. 16. 22:33
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
hát egy férfi akkor férfi ha szőrös. mindenhol.
2009. júl. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Az én párom is szőrös mindenhol és egyáltalán nem zavar, az meg , hogy mások mit gondolnak róla leszarom, én így szeretem és kész, nem tehet róla szegény és neki is elég sok baja volt vele míg meg nem értettem vele, hogy nekem semmi bajom ezzel. Azóta ő sem rágódik annyira rajta. Amugy sztem ez a szőrtelenség dolog is csak a mai divat része...mint sok más...egy férfin sztem nincs baj a szőrrel.
2009. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
Az én pasim szőr nélkül is pasi ;)
2009. júl. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!