Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha olyan személyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha olyan személyt szeretek akit nem kellene?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal, akivel barátok lettünk. Van barátnője, de ő kezdett el felém közeledni, nem baráti szándékkal, én pedig sajnos szerelmes lettem belé. Nem történt köztünk semmi sem, a kapcsolatunk eleje óta folyamatosan mondogatja nekem hogy szeretne szexet. De nem egyszeri alkalmat akar, hanem rendszeresen összejárnánk. Viszont ő nem szerelmes és a barátnőjét sem hagyja el soha hiszem már régóta együtt vannak. Viszont lenne velem rendesen párkapcsolatban is ha nem lenne a barátnője. Én természetesen azt mondtam hogy így nem szeretnék semmi mást kizárólag a barátságot. Viszont ő folyamatosan azt mondogatja hogy én biztos szerelmes vagyok belé, és ő nem akar megbántani, szereti a barátnőjét és hogy milyen jókat szexel vele. Én emiatt úgy érzem nem érdemli meg a barátságomat sem, hiszen ezekkel a dolgokkal folyamatosan bánt engem, nem én hozom fel ezeket hanem ő állandóan. Ha emberileg vagy barátként szeretne, akkor nem akarna bántani, még szexet sem akarni, hiszen tudja nekem attól csak rosszabb lenne és egy barát nem akarna bántani. Úgy gondolom meg kellene velem minden kapcsolatot szakítanom, de nem megy. Azt is tudom hogy teljesen érzéketlen és néha olyan mintha nem lenne szíve. De mégsem megy hogy ne barátkozzak vele. Mit tanácsolnátok? Hogyan tudnám elfelejteni?
2021. máj. 10. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nagyon rendes srác lehet, aki szereti a barátnőjét, nincs szíve elhagyni őt, de szívesen félredugna veled, mert bejössz neki. :D :D Eszméletlen. Vagy küld el a pcsába vagy feküdj le vele, add a barátnője tudtára, hogy lefeküdt veled, elhagyja a pasit, összejöttök, aztán majd téged is megcsal, de milyen boldog leszel, hogy a tiéd lehet!
2021. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy nem tudsz vele minden kapcsolatot megszakítani! Dugni akar, tét nélkül, nem szeret barátilag sem, nem akar, csak szexre. Soha nem fog szeretni, nincs miben reménykedned.

Megmondod, hogy ez neked nem pálya, ne keressen, mert nincs miért, növessz gerincet, és tiltsd le mindenhol.

2021. máj. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, összejönni nem akarok vele. Barátságot fenntartanám, de ezek a bántások nem esnek jól.
2021. máj. 10. 17:14
 4/8 A kérdező kommentje:
Volt már olyan amikor nem kerestem és ő vette fel velem a kapcsolatot.
2021. máj. 10. 17:17
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Dugasd meg vele magad, ráérsz majd idősebb korodban bánkódni, amikor már senki se fog közeledni hozzád. Részben a múltad miatt, részben meg mert kinőtted a piacot.
2021. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy szó jutott eszembe a fickóról

Ócska.

Emberileg.Mint jellem.

Semmit nem akarnék tőle.Olyan, mint egy darab sz@r,ami a cipőm talpára ragadt.

Az első alkalommal lemosnám.

Nyilván,20 évesen még én is hinni szerettem volna,hogy hátha meglátta bennem valaki a különlegeset.De azóta már sok idő eltelt.Majd idővel megtanulod helyén kezelni az ilyen szarházi alakokat.

2021. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi idővel több eszed lesz. Most túl idealista vagy!


De sajnos másként nem megy, mint fejben ledegradálni, elővenni a hibáit és mantrázni, és mindenhonnan határozottan letiltani. Hiába mondod, hogy zárva az ajtó, ha nyitva hagyod neki az ablakot be fog mászni, mert jellemtelen.

2021. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen barátságot akarsz fenntartani? Ő nem barátkozni akar, hanem a bugyidat lehúzni; ne legyél ennyire naív. Legalább olvasd vissza, hogy mit írtál le róla, és értelmezd!
2021. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!