Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Prűd vagyok hogyha nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prűd vagyok hogyha nem akarom ideadni magam akárkinek és inkább várok?

Figyelt kérdés
Röviden: attól, hogy 19 évesen nincs pasim, és nem akarok összeállni akárkivel, nem adom magam könnyen az túl sok 2018-ban? Ahogy telnek az évek, kezdek rájönni, vagyis kapom a visszajelzéseket, hogy azért érdeklődnek irántam, de viszont nem tudnak megfogni, nincs meg bennük az a valami amitől vonzó lenne egy férfi.

2018. jún. 1. 22:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagy prűd, és nem vagy semmivel elkésve. Nyugodtan várhatsz még.
2018. jún. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
A prűd nem ezt jelenti, szóval ez alapján nem vagy az.
2018. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
A baj csak az, hogy most ezt mondod, tök oké. Aztán te is összejössz csak a stílusa alapján valami sörvedelő batár állattal, csak mert "menő" ahogy semmibe veszi a többi embert.
2018. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%

#3 Ne légy ennyire borúlátó, akár jól is választhat, nem?!


Kérdező, nagyon jól teszed, hogy vársz, nem kapkodsz csak hogy legyen valakid, és figyelsz. Fiatal vagy még, fogsz találni olyat, akiben megtalálod azt a bizonyos pluszt.

2018. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

#4


Túlságosan sok nőt látok nap mint nap ilyenekkel mászkálni. Illetve szintén nagyon sok az olyan pár ahol a férfi valahol a kőkorszaki szaki szintjén mozog külsőre és jellemre is (tohonya alkat, homályos alkat, dolgok sokadjára esnek le neki, napi 8 sör kötelező, erőteljes kopaszodás)

2018. jún. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
10%

Azt csinálsz amit akarsz, de ne legyenek olyan illúzióid, hogy az idő neked dolgozik.

Az pedig továbbra is nevetséges, hogy személyesen vagy különböző társkereső felületeken sem tudtok 1000-1500 férfiből egyetlenegyet sem kiválasztani aki megfelelő.

2018. jún. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
#5 Ennek okát viszont csak ők tudhatják (azok a nők), akik velük vannak. Nem kötelező kopaszokkal és/vagy sörvedelőkkel együtt lenni. Van akinek ez tökéletesen elég. Az is lehet, hogy bennük van olyan szeretetreméltó jellemvonás, amit másban nem találtak meg. De ezer más oka is lehet. Az, hogy ki-kivel illik össze a mi szemünkben, az lényegtelen.
2018. jún. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

43% Mert te aztán olyan jó embernek tűnsz a tegnap levágott őrjöngésed után, folyamatosan kötekedsz, lekertitörpéztél egy kérdező fiút is, a nőket meg átlagban lek--rváztad. Semmiben nem különbözöl a sarki tahóktól.


Kérdező, nem vagy prűd, inkább várj, minthogy később megbánd.

2018. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

én egy ilyen lánynak örülnék :) szerintem jól teszed,hogy nem jössz össze akárkivel

22f

2018. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

#8


...? Százalékegyezés lehetett, tegnap alig voltam itt. Linkelj, ha nem én voltam meg tudom mutatni, hogy nem.

2018. jún. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!