Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bepróbálkozik még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bepróbálkozik még?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel megismerkedtem korábban, mikor még kapcsolatban voltam. Egy távolabbi baráti társaságom új tagja, párszor beszélgettünk, flörtölt velem, de mivel kapcsolatban voltam, nem reagáltam rá se negatívan, se pozitívan. Nem említettem neki, hogy volt barátom, mert pont szakítófélben voltunk, de nehezemre esett elengedni (megszokás). Nekem tetszett ez a srác, de nyilván nem kezdtem vele semmit, mert épp volt valakim. Hívott is már 2x is találkozni, de azt mondtam neki, hogy pont nem érek rá(pedig lett volna kedvem), így nem találkoztunk még a társaságunktól külön, kettesben.


Később egy beszélgetés során az egyik barátunk megkérdezte, hogy van-e valami javulás a kapcsolatunkban, akkor tudta meg, hogy épp volt párom. Továbbra is kedves volt velem, de már nem éreztem rajta a próbálkozást, tiszteletben tartotta, hogy foglalt voltam.


Április közepén volt velük az utolsó találkozásom, azóta április végén szakítottam a volt barátommal. Talán június végén tud megint összejönni a társaságunk. Azóta 3x beszéltünk facebookon ezzel a sráccal, teljesen normális volt, ő még nem tudja, hogy már nem vagyok kapcsolatban.

Még nem szeretném kitenni, hogy egyedülálló vagyok, kell egy kis idő egyedül, de szerintetek, ha kiteszem, és addig nem talál más lányt, bepróbálkozik nálam megint?



Legutolsó alkalommal egy kis dicséretet kaptam tőle, máshogy csináltam meg a hajam, mint ahogy szoktam, erre tett egy kedves megjegyzést.

De ő tőlem semmilyen "zöld lámpát" nem kapott, vagy hogy szokás ezt mondani, ezért félek, hogy azt hiszi, hogy nem tetszik nekem és nem is próbálkozna be, ha megtudná, hogy már szabad a pálya.


(az előző kapcsolatomban nem volt már szerelem egyik részről sem, már a kapcsolat alatt túltettem magam az egészen. Tudom, hogy én is kezdeményezhetnék, és fogok is, ha ő nem, de nem akarok olyannak tűnni, aki pasiról pasira ugrik, ezért várnék rá... És azért nem említettem neki az exemet az elején, mert tudtam, hogy annak vége lesz és vele meg szerettem volna ismerkedni, csak kellett egy kis idő, míg lezárjuk)



Elképzelhető, hogy azt hiszi, hogy ő nem tetszik nekem...

Szerintetek fog keresni, ha megtudja, hogy már nincs barátom?


2021. máj. 10. 22:10
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
14 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Már 2x elhívott és pattintottad, közben a pasidról egy szót sem szóltál. Nyilván azt gondolja megtette amit lehetett, az utána lévő viselkedéséből is egyértelmű hogy már nem fog kaparni.


Ő már megtette a maga részét, most rajtad a sor: neked kell kezdeményezned, persze számolj vele hogy nem fog a nyakadba ugrani és pattinthat ő is.

2021. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el te.
2021. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Megkérdezhetem hogyan flörtölt veled?

Tényleg kíváncsi vagyok,sajnos még kezdő vagyok ebben,ezért is kérdezem,remélem nem gond?


Szerintem is hívd el te,az a biztos.

2021. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány sávos legyen a Párizs New York autópálya?
2021. máj. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha már kétszer elhívott találkozni és a találkozó itt nem romantikus gyertyafényes randimeghívást takar, akkor te ezek után bedobhatod neki, hogy valamikor megejthetnétek már azt a találkozót, úgyis most kezd el kinyitni minden és újra lesz élet a hosszú karantén után. Ha ezek után visszautasít, nem direkt lettél visszautasítva, így nem égsz be.


Ha Facebookra írod ki, hogy nem vagy kapcsolatban, azzal két baj van.


1. Nagyon gáz, mintha valami tinilány lennél, aki ott éli az életét. Ő nem biztos, hogy folyamatosan ezt nézegeti.

2. Hiányzik neked, hogy utána egy csomó férfi ezek után bepróbálkozzon meg ismeretlenek jelölgessenek? Az én szememben amelyik nő nyilvánosan kiírja Facebookra az egyedülálló státuszát az a homlokára írja, hogy elkeseredetten várja, hogy a herceg bejelölje, csak annyira ostoba, hogy nem tudja megfelelően használni a társkeresőket, így arra vár, hogy valaki majd olyan mesébe illően az adatlapjára bukkan. Nagyon lehangoló és gáz.

2021. máj. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ti mennyi idősek vagytok? Mert ekkora leírás egy ilyen dologról elég tinis. Ha akarsz valamit, mondjad, ő már mondta.

Amúgy, a helyében én sem próbálkoznék, azt sem mondtad el akkor, hogy épp van valakid.

2021. máj. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jézusom...ezek szerint te is olyan ember vagy aki fontosabbnak tartja a fb-ot...


Figyi, lekoptattad már párszor, nem fog a srác kezdeményezni.


Ha akarsz tőle valamit, ha beszéltek írd meg neki hogy megihatnátok valamit. Mivel fix bejössz neki, hacsak nincs más, vagy nem sértődött meg, nem lesz koppanás.

2021. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!