Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan egyedülálló nők akik 45-50 felé bezárkóznak, mert a férfiaknak már nem kellenek, max ló nincs jó a szamár alapon?

Figyelt kérdés
Mondjuk tanult, művelt, normális nők, de azért nem néznek ki egy jennifer lopeznek 45-50 évesen. Már rájöttek, hogy a férfiaknak a fiatalabb nők kellenek, hogy akárhova mennek programra, ha belibben egy fiatalabb nő, egy cserfes titnilány nagy mellekkel stb, akkor látják, hogy a párjuk a szemük sarkából rásandít. Hogy a férfiak már ebben a korban egy 45-50 éves nő felé mér nem képesek lángoló érzelmet mutatni, rajongani érte, a tenyerén hordozni stb. Hogy a munkahelyen is harcolni kell azért hogy elfogadják egy érvelését vagy megkapjon egy projektet, mert a fiatalabb nő esélyesebb, mert a főnök inkább őt akarja nézegetni amikor hozza a jelentést, még ha butább is. Szóval a férfiak már nem irkálnak, nem bókolnak, nem ajánlanak fel segítséget, nem barátkoznak, sőt inkább nem is akarják, hogy az idősebb nők körül vegyék őket (ezért is rúgják ki az 50-es nőket legnagyobb számban) stb. Szóval a férfitársadalom eme elutasítására úgy döntenek, hogy inkább soha nem keresik többé a férfiak társaságát, nem regisztrálnak keresőre, nem kezdeményeznek barátságot se semmit, inkább önfoglalkoztatóvá válnak hogy ne kelljen szenvedniük a munkahelyeken se így háttérbe szorítva és teljesen lemondanak a férfiakról?

#rjzj
2021. máj. 11. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Te beteg vagy!
2021. máj. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

5x vagyok. Ez már nem a top családalapítási kor. Mit kezdenék egy "cserfes titnilány"-al? A szépet megnézi az ember. Baj? Festményeket is szoktam nézegetni galériákban. Ötvenes nővel sem tudok mit kezdeni. Többször próbáltam. A menopauza után valahogy megváltoznak. ( Legalábbis akikkel randevúztam ) Átmennek sárkányba. Nem a napi szex érdekli. Szidja a menyét, volt párjait, munkatársakat. Menni nem akar sehová ami pénzbe kerül. Ami nem oda sem. Nem jön uszodába, kirándulni, kerékpározni,... Remélem vannak más mentalitásúak is. Egy negyvenes nőben még van valamennyi élet. Így az ötvenesek bezárkóznak. Inkább bezárják magukat.

" lángoló érzelmet" ???? Ötvenes férfitől??? El tudsz képzelni a színpadon egy ötvenes Rómeót egy hasonló korú júliával. Dőlne a röhögéstől a nagyérdemű. Nem azért mert rosszindulatúak. Az ötvenes kor az unokák kora.

2021. máj. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

"El tudsz képzelni a színpadon egy ötvenes Rómeót egy hasonló korú júliával. Dőlne a röhögéstől a nagyérdemű."


Te sem gyakran jársz színházba ugye?


Egyrészt Júliát nagyon gyakran játsza 40 feletti színésznő, nem egy könnyű szerep, nem kezdőnek való.


Másrészt láttam már 58 éves Romeot is. És az egyik legjobb előadás volt, amit láttam.



Perse, értem, hogy mit akarsz kinyögni, csak nem ártana olyan példát hoznod, amihez egy picit is értesz ;)

2021. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy Youtoubon nézz meg egy Londoni vagy New Yorki macskákat és vessd össze Haumann Péterrel. Jegyszedőnek nem alkalmaznák.
2021. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ne tetézd 😂
2021. máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:

Tényleg ennyire buta vagy és azt hiszed, egy nő csak addig él, amíg "kell" a férfiaknak?

Tudod, vannak, akiknek az élete nem csak abból áll, hoyg a férfiakkal foglalkozik, hanem sok egyéb is van, ami érdekli és a legtöbb esetben érdekesebb, mint a férfiak!

2021. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!