Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érdekel a felszínes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekel a felszínes emberek véleménye?

Figyelt kérdés
Kismellű nők, alacsonyabb férfiak és hasonló tulajdonságokkal rendelkezők (olyanokkal, amiről nem tehetsz) miért érdekel titeket a felszínes emberek véleménye? Pl. akik csak a nagymellű nőket fogadják el, vagy csak a magas férfiakat veszik számba. Egy tök jó szűrő a tulajdonságotok arra, hogy kiszűrjétek a sekélyes embereket. Ja, hogy sokan vannak az ilyenek... Ez igaz, de mégsem mindenki! Az aki az élet egy területén felszínes, az sok minden másban is -> és itt legalább hamar kiderül.

2021. máj. 11. 13:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a tobbseget azert erdekli a felszines emberek velemenye, mert 99 szazalekban ilyenek az emberek.
2021. máj. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Sosem fogom megérteni, hogy ha valakinek a magas férfiak tetszenek, tőlük jön izgalomba, az miért felszínes, ha nem jön össze alacsonnyal.
2021. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%
Mit tudnak tenni? Semmit. Amúgy a példában a nőnek sok udvarlója lesz, de az alacsony férfi pedig általában basáskodó főnök (lehetőleg bajusszal) vagy az idegesítő comic relief "haver" karaktere lesz mindörökké. Más esélye sosem volt, miért nem nőtt magasabbra?
2021. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1-es. Legyen 100-ból 95, bár igaz, hogy abból 3 !boldog párkapcsolatban él és nem valószínű, hogy az internetet bújja, de még így is 100ből 2, azaz 1000ből 20 ember van, akiről azt lehet mondani, hogy egyáltalán nem felszínes, kb. arányosan én is ennyi embert ismerek és jók a számok. :D


2-es. Nem hiszem, hogy az a gond, hogy a magas férfiakhoz vonzódsz. Hanem, hogy olyan helyzetekbe kerülsz, ahol ezt konsratálnod kell mindenképp. Ha vannak ilyen kizárólagosságok nálad, ( bennem is van :( és egyáltalán nem tölt el örömmel ) akkor annyit tehetsz, hogy nem kerülsz olyan helyzetbe, ahol emiatt valakinek a lelkében sebeket ejthetsz. Megvan ez az igényed, de ez nem jön le rólad, viszont nem mellesleg van egy magas barátod, és senki semmit nem fog számonkérni rajtad.

2021. máj. 11. 14:17
 5/18 A kérdező kommentje:

*konstatálnod


3-as: Viszont nőként a csúnyább arcberendezésűeknek sokkal nehezebb dolguk van, mint a férfiként. Ez azért eléggé megfigyelhető. Én nem mondtam, hogy olyan könnyű dolog ez... ahogy el is hangzott, az emberek döntő része felszínes. Viszont ha te nem vagy az, vagy legalább próbálsz változni, akkor feltűnnek számodra azok a környezetedben, akik szintúgy kicsit mélyebbről próbálnak emberként hozzáállni másokhoz. És ezek a felismerések kevésbé jelentkeznek olyanoknál, akik pl. tökéletesen néznek ki és nem tudják kiszűrni a felszínességet olyan mértékben.

2021. máj. 11. 14:23
 6/18 A kérdező kommentje:
4-es. Viszont a szépség egyáltalán nem döntő a felszínesség kérdésében. Szóval nincs az, hogy aki szép, az rögtön felszínes vagy ki van szolgáltatva a sekélyes embereknek. Pont az a lényeg, hogy nem a külső, hanem a belső a döntő tényező annál a 100-ből 5 embernél.
2021. máj. 11. 14:27
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

Az hogy nekem milyen a szűrőm, kik és miért tetszenek az kizárólag csak az én dolgom. Aki kiesik a rostán, azok szemében nyugodtan lehetek sekélyes, felszínes, kb. ennyire érdekel a dolog. Ha nekem a legtökéletesebb test tetszik, az legyen már az én nagy problémám, ugyanis nekem sokkal nehezebb lesz párt találnom, mint a nem sekélyes és felszínes embereknek, akiknek nagyjából bárki megfelel.


A külsőségekről. Divat lett fikázni bárkit is, akinek fontos az esztétikus külső, mondván hogy az ugyancsak felszínes. Nekem negyon fontos az esztétikus külső, de emellett a belső tulajdonságokra is nagyon figyelek. Akkor ez is maradjon már meg az én problémámnak, inkább örülj hogy neked bárki jó, te vagy az emberiség védőszentje, a morális és erkölcsi etalon.


Engem pl. hidegen hagy más ember ízlése, mindenkinek az tetszik, amit jónak vagy szépnek érez. Tudom, divat lett az intsapitsákkal azonosítani minden nőt, akinek ugyancsak fontos a saját és a párja külseje. Tényleg, milyen elképzelhetetlen dolog, ha egy normális nőnek/férfinak vannak igényei. Ha követem a képletet, akkor jelenleg az a főnyeremény, akinek mindegy hogy néz ki a párja, csak legyen rendes, odaadó. Képzeld, vannak emberek akik ugyanilyenek, csak mellé még jól is néznek ki.


Mindenki magából indul ki, meg az irigységéből. Azért mert neked nem jön össze az álomnő, védekezésképpen általánosítasz, majd a saját beteges elmédet húzod rá arra, akiket elítélsz.


Az évfolyamtársaim közül nem egy lány akár a Playboy címlapján is megállná a helyét, mellette kitűnő tanulók a nemzetközi jog szakon. Sportolnak, teljesen normálisan élik az életüket. Ha ők egy ugyancsak sikeres és jóképű férfit választanak, akkor az neked azért fáj, mert nem te vagy az? Vannak az ízlések, önbecsülés, vágyak, elképzelések mint emberi fogalmak. Ez mentén élik az emberek a mindennapjaikat.

2021. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Külsőtől függetlenül, a felszínesség egy létező és negatív tényező. Én azoknak tettem fel a kérdést, akik amiatt szoronganak, hogy vannak, akik kiejtik őket a rostán olyan külsőségeik miatt, amiről nem tehetnek. Miért mérvadó számukra ez a vélemény? Kizárólag csak külsőség miatt lettek mellőzve, tehát nem kellene, hogy emiatt szorongjon bárki is.

Nem tudom mit láttál bele a kérdésembe, vagy a mondandómba, de én pont nem az vagyok, akinek bármi oka lenne az irigységre. Sőt, sokszor azt érzem, hogy túlságosan is sokat kaptam és nem érdemlem meg.

2021. máj. 11. 16:52
 9/18 A kérdező kommentje:
Az egy megoldás persze, ha úgy gondolkodsz, hogy veled minden rendben van, mások problémája nem érdekel. Az ő bajuk... Csak számomra így túl könnyű lenne az élet.
2021. máj. 11. 17:06
 10/18 anonim ***** válasza:

Nos én kismellű nő vagyok, de NAGYON kis mellű, A kosarat is kitölthetném jobban, olyan kicsi. Mégsem volt soha gondom a férfiakkal. Mármint társkeresőn írnak? Rengetegen. Megnéznek utcán a férfiak? Igen. Sokáig voltam szingli kapcsolat közt? Nem. Elégedett vagyok a párommal? Teljesen. Tehát a rohadt kis mellem nem okoz hátrányt. A kis mell mellé 180 cm magas vagyok. Ez se okoz problémát. Tőlem alacsonyabb férfiak is próbálkoznak? Igen. Mégsem szorulok rájuk, csak magasabb barátaim voltak nálam. Arról nem beszélve, hogy a magánélettől függetlenül, a hétköznapokban nagyon szeretem a magasságomat, hátránynak élném meg az alacsonyságot. Mindenhol látok, mindent elérek. Már amikor későn érő kislányként lejjebb álltam a tornasorban, akkor is magas lány akartam lenni, mert őket olyan különlegesnek tartottam. Volt, tiniként, hogy nagyon vágytam nagyobb mellre, de arra is csak az animeok miatt amikben a giga didik vannak. :D


Viszont ez a válaszom ráerősített arra, hogy az alacsony férfiak hátrányban vannak a magasabbak képest. Vitathatatlan. Érdemes velük egy magas, vagy alacsony lányokkal ismerkedniük. Persze néhány alacsonyabb pasinak összejöhet tőlük magasabb barátnő is, ha egymásba szeretnek. Ideálisan ez nem a külsőségekről szól, hanem a szeretetről, hogy jól érezzük magunkat a másikkal.

2021. máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!