Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érdekel a felszínes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekel a felszínes emberek véleménye?

Figyelt kérdés
Kismellű nők, alacsonyabb férfiak és hasonló tulajdonságokkal rendelkezők (olyanokkal, amiről nem tehetsz) miért érdekel titeket a felszínes emberek véleménye? Pl. akik csak a nagymellű nőket fogadják el, vagy csak a magas férfiakat veszik számba. Egy tök jó szűrő a tulajdonságotok arra, hogy kiszűrjétek a sekélyes embereket. Ja, hogy sokan vannak az ilyenek... Ez igaz, de mégsem mindenki! Az aki az élet egy területén felszínes, az sok minden másban is -> és itt legalább hamar kiderül.

2021. máj. 11. 13:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Igazából nem csodálkozom azon, hogy sok alacsony férfi bekattan, mert annyira esélytelenek mindenkinél és vannak köztük akik amúgy rendben lennének, csak hát az életben nem lesznek magasabbak ami úgy 160 centi alatt nagyon kínos, mert nem fognak saját maguktól alacsonyabb nőket találni, max velük egymagasat (hatalmas szerencsével), de még ő is éreztetni fogja velük néha a magasságbéli hiányosságaikat...


Szar lehet alacsonynak lenni. Gyűlölöm a testem, de legalább nem vagyok alacsony. Igaz Ed Kemper se volt alacsony és ő is bekattant, de hát... kivételek mindig akadnak :D

2021. máj. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én amúgy azt veszem észre, hogy műveltebb, nyitottabb körökben egyre kevésbé vannak jelen ezek az evolúciós berögződések. Viszont egy bankigazgató, vagy mérnök nem feltétlenül számít műveltebbnek és nyitottabbnak, szóval nem ebben kell mérni.
2021. máj. 11. 18:31
 13/18 A kérdező kommentje:
Ha az élet célja a vágyak kielégítése, akkor mindenképp hátrányból indul egy olyan ember, aki ilyen szempontból hátrányos helyzetben van. Valami mást kell kitűzni célul és szerintem egy másik útvonalon jönnie kell a dolgoknak. Nehezebb persze, mint mindent kézhez kapni, de nem azt látjuk általánosságban, hogy bárkinek olyan könnyű és boldog élete lenne csak úgy, önmagától. Sokszor a látszólagos boldogságok mögött is üresség lapul.
2021. máj. 11. 18:41
 14/18 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vanna jó és rossz tulajdonságaik. Miért meg y arágódás azon, hogy vannak szerencsésebbek, akik magasak, jóképűek, csinosak, formásak, vékonyak stb.

Ez van, ők kapósabbak, és akinek tetszik a szép külső, az nem a leszínesség kategória.


A felszínesség az, amikor kell egy nő, hogy legyen kit dugni. Hogy hogy néz ki, az már másodlagos. Aztán vannak emberek, akik buták, nem olvasottak, szúklátókörűek. Vannak műveltek, olvasottak, tájékozottak.


Hogy te kit nevezel felszínesnek, az kizárólag csak a te világodban az.

Mondok egy egyszerű példát. Mindenki egyedül van míg él. A szerelem sem a másik emberről szól, hanem az érzésről, amiért odavagyunk. Vannak az érzékszerveink. Most takard el a szemed, fogd be a füled. Ha tökéletesen lezárod a létező összes érzékszerved, akkor megkaptad önmagad. Csak magad maradtál önmagaddal. Nos, itt zajlik minden. Ennyi vagy. Az érzékszerveiddel fogsz külső ingereket, majd a valaki, akit a csöndben felfedeztél, az ezekre az ingerekre ráragaszt jelzőket, megcímzi őket. Szerinted mi a valóság? Amit az érzékszerveid közvetítenek, vagy amit a belső éned már kiszínezett, vagy felruházott jelzőkkel, érzésekkel?

Amit leírtam, ilyen formán nem találod meg könyvekben, nekem ez segít a tisztánlátásban.

2021. máj. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14.


Amikor ilyet olvasok, akkor felerősödik a depresszióm, mivel az élet ezek szerint minden, csak nem jó. És az ember akkor is voltaképpen magányos, amikor nem az. De ebben így mi a kellemes, a jó, a cél ami előreviszi az egyéneket? Csak a kényszer maga? Ez olyan... üres.

2021. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem üres, hanem pont az a lényege, hogy megtaláld az egyensúlyt. Hogy ne légy csak önmagadnak, de ne is hagyd magad megtéveszteni! Hogy a kapott elmével, a kapott külsővel, tulajdonságaiddal hogyan tudsz élni. Attól hogy vannak emberek akiknek nem kell sokat tenni a sikerért, akik ehhez hozzászoktak, azokkal nem kell foglalkozni érzelmileg, azaz ne frusztráljanak. Minden érzelem csak abban a csendben létezik, ami önmagad vagy. Pontosan azért oltogatják egymást az emberek, hogy átüssék ezt a falat, hogy a gondolat bombáikat bejuttassák a fejedbe. Jobban nem tudom megfogalmazni. Azok a bombák nem a te gondolataid, az ő céljuk az, hogy neked rossz legyen, ha már nekik az. Pedig az ő fejükbe is valaki belelőtte ezt. Olyan ez mint egy ragályos betegség.


A jó hír az, hogy a jó dolgok is ugyanígy működnek! Én pont ezért nem engedem meg, hogy a negatív emberek negatív gondolataikkal tele szemeteljék az elmém. Ad egy semmi szükségem rá, ad kettő, semmit nem tesz hozzá pozitív értelembe az életemhez. Ne feledd, az életedről mindig te döntesz! Bánkódhatsz hogy veled nem áll le egy nő, de valójában azt pörgeted az agyadban, hogy te kevés vagy. Pedig nem! Képzeld, az érzelmi állapotodat úgy sugárzod kifelé, mint egy adóállomás. A másik ember már akkor érzi, amikor még meg sem szólaltál. Egy önvédelmi reakció pedig beindítja a vész protokolt a többi embernél és elkerülnek, vagy nem találnak szimpatikusnak. Próbáld ki tudatosan! Én 30 éve foglalkozok a témával, sőt 35 éve ha pontos akarok lenni, mára már tökéletesen ura vagyok önmagamnak, az érzéseimnek, képes vagyok megfigyelni önmagam, a helyzethez hangolni a lényem. Nem okoz problémát ha előadást kell tartanom, ha romantikusnak kell lennem, ha szigorú akarok lenni stb. A tökéletes nyugalommal élem minden napjaim. Képzeld, olyan gyerek voltam, akit mindenki cikizett, mindenki lealázott és kigúnyolt. Én innen indultam. Ma mindezeket én tehetném meg, de bennem nincs bosszúvágy, ugyanis az is egy önpusztító energia.

2021. máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16-os. Egyetértek nagyrészt veled. Engem csak az frusztrál néha, hogy ami nekem könnyen összejöhet, az másnak milyen nehéz, életpróbáló feladat. Viszont a te leírásod szerint mindenki képes békében lenni önmagával, ami szerintem is egy helyes hozzáállás lenne. Épp ezért nem kellene fennakadni olyan megjegyzéseken, amiről nem tehetsz, erre irányult a kezdeti kérdésem. Nem tudom, hogy a 14-es választ is te írtad-e, viszont ott a szerelem valóságával nem értek egyet. Szerintem ha igazán szerelmes vagyok, az nem rólam szól, inkább belőlem... és leginkább valaki másról, aki nem egy személy, hanem rögtön kettő.
2021. máj. 11. 19:57
 18/18 A kérdező kommentje:
15-ös. Az ember akárhogy is, társas lény és önmagáért nem fog tudni létezni sokáig, főként nem boldogan. Ha nem is közvetlen társaságot igényel valaki, a céljai, amiért küzd, befolyásolhatják rengeteg ember életét (gondolok itt pl. ilyen magának való tudós emberekre:D) Ezt a sok külsőséget, megfelelési kényszert tényleg a világ aggatja ránk. PEDIG! Nagyon sok emberben ott van a titokzatosság, mindenki tud érdekes lenni, viszont ehhez legalább egy másik ember is kell. És sokan ebben a külsőség uralta világban magukra vannak maradva a vágyaikkal, az érdeklődésükkel, a rengeteg elfojtott érzelemmel, a kiváncsiságukkal. Mert a felszínesség uralja a világot és nem az a cél lebeg a szem előtt, hogy milyen jó lenne felfedezni a világot ától cettig. Lehet elkalandoztam
2021. máj. 11. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!