Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire megbizható egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbizható egy olyan lány aki kapcsolatban is flörtölget írogat fiúkkal férfiakkal("playerkedik") mert neki arra szüksége van?

Figyelt kérdés

Azt mondja szeret hülyíteni és neki erre szüksége van mint szórakozásra,nem tudja abbahagyni.

De nem találkozik mással csak egyszerre hülyít 3-4 férfit,utána következő 2-3 héten már újakat keress irkálni.



2021. máj. 12. 07:32
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen beszéltem vele hogy miért és saját bevallása szerint is sérült de nem árulja el az okát,nagyon törődés igényes.
2021. máj. 12. 09:22
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem is neked kéne elárulni az okát, hanem egy pszichológusnak, mert ezt a viselkedést normális férfi nem fogja hosszútávon tolerálni. Dolgozzon a problémán.
2021. máj. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
#11 Az ilyennek nem babusgatni kell a lelkét, hanem jól pofára ejteni és magára hagyni, attól talán észhez térne.
2021. máj. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Sajnálnám magára hagyni,kegyetlen lenne.

Attól még hogy ez a hibája van,nagyon jól érzem magam vele,ilyen még senkivel sem volt.

2021. máj. 12. 09:41
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
#14 Én azért nem sajnálnám, mert gondolom, ő is krva nagy sajnálatot érez, amikor sok embert hülyít.
2021. máj. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor próbáld rábeszélni, hogy menjen el (menjetek el) pszichológushoz.

Már csak a sok ismeretlen ember érdekében is, akiket hülyít.

2021. máj. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nőként irom, hogy gáz. Nem csinálnék ilyet főleg nem ha van párom akit szeretek. Ha nincs, akkor még elmegy, bár nekem sosem ment hogy egyszerre többel flörtöljek.
2021. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom, tapasztalatból. Addig hülyíti őket, csak, amíg egyszer nem találkozik olyannal akivel tovább is lépne szívesen.

Jó, én nem hülyítettem senkit, csak beszélgettem. Csak beszélgetek, nem mennék tovább soha. Soha...soha...egészen amíg nem találkoztam olyannal akivel igen.

2021. máj. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Az nem mentség, hogy sérült lelkileg. Gyakorlatilag másokon bosszulja meg a saját lelki nyomorát. Az ilyenek miatt vannak a normálisak is elkönyvelve szemétnek már előre.


40/N

2021. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!