Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan, hol kezdjek ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, hol kezdjek ismerkedni 30-as,40-es férfiakkal? Igaz az, hogy a legtöbben fiatalabb nővel akarnak összejönni?

Figyelt kérdés

2018. jún. 19. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

akár itt is

én igen


41/F

2018. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
A beérkező üzenetek száma közben exponenciálisan nő...
2018. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Én fiatalabb nővel kezdenék főleg. Velem egykorú csak szexre. Vagy pedig tinik, ugyanúgy csak szex mert rájuk meg nem lehet komolyat alapozni egyáltalán a szélkakas effektus miatt.
2018. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Én idősebb nővel akarok összejönni.

34/F

2018. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem itt simán írhatsz olyannak aki ekörül van, még akkor is, ha netán nem akar párkapcsolatot. A beszélgetés is segít sokat abban, hogy megértsd, mire vágynak.


Én pont ebbe a korban vagyok és nem nagyon érdekel a nő életkora. Volt már 20 évesnél fiatalabb barátnőm is és nálam 10 évvel fiatalabb is. Mindkettőnek megvan a hátránya és az előnye.


Én nem mondanám, hogy a legtöbben fiatalabb nővel akarnak összejönni. Én azt mondom, hogy a legtöbbet értékes nővel akarnak összejönni és ha fiatal, ha szép az csak előny, de az üres szépség nem garancia a tartós kapcsolatra.

2018. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem meg mwgvesznek a fiatal testtert!
2018. jún. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 WheneverYouWant ***** válasza:
42%
29 vagyok... minden férfi fiatalabb nőt szeretne...
2018. jún. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%

[link]


Ő pl. 19 éves. Minden férfi álma.

2018. jún. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
35 vagyok, nem szeretnék huszonéves lánnyt magam mellé. Így plusz mínusz pár év külömbség jöhet szóba. Engem az sem zavar ellenben sok férfival ha pár évvel idősebb a nő. Csak passzoljunk és akkor működni fog.
2018. jún. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!