Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 45 feletti férfiak, észrevehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 feletti férfiak, észrevehetően csökken a libidó ebben a korban?

Figyelt kérdés
2021. máj. 12. 12:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

10-es. A gyk a tökéletes ffiak és nők fóruma, akik tökéletes és szerelmetes kapcsolatban élnek 1-5-10-20-30-50 éve. Napi 3 menet az alap.


Aki meg kis naivan beír valamit, az meg incel, szerencsétlen, féreg vagy irigy.


Na persze itt az összes nő a féfiak álma, az összes férfibe meg fülig szerelmes a párja, akkora szuper és tökéletes a pasi. Azért nem látsz az utcán ilyeneket, mert 0-24-ben verik a billenytűzetet.

2021. máj. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
25%

44 éves a párom de ugyanannyira imad szexelni, mint én. Napi 2-3. Ennyire van igenyunk, ez lehet csak orál is, stb.


Van már gyerekünk, de soha nem maradt ki még nap szex nélkül, kivéve ha munka miatt tavol volt.


Én 28 vagyok.

2021. máj. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az enyém jelentősen lecsökkent vagy két -három éve, most vagyok 50. Hetekig eszembe sem jut a szex, viszont szerencsére van kihez fordulnom, ha "szólít a természet". Egyedülálló vagyok és nem keresek kapcsolatot, hiszen egy állandó barátnőnek ennél nyilván jóval több lenne az igénye. Azt pedig nem tudom és nem is akarom vállalni.
2021. máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
73%
12-es. Nagyon gyenge a párod, mi csak reggel szexelünk 3X, majd tízorainál 2X, ebéd előtt ugyancsak 3X. Az uzsonnánál gyakran kimarad, mert jönnek az unokák, de 18:00 után éjfélig még meg szokott lenni az 5. A férjem 62 én meg 58. A napi három pontosan azt mutatja, hogy eléggé lecsökkent a libidója a férjednek!
2021. máj. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!