Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 éves srácként lehet esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves srácként lehet esélyem a 18-22 éves lányoknál?

Figyelt kérdés
26, egy hónapon belül 27 éves leszek. Most fogok végezni az egyetemmel és eddig az egész szabadidőmet a suli és a diákmunkák tették ki. Eddig nem igazán volt komoly kapcsolatom, nem is lett volna rá időm. Amint végzek, albérletbe szeretnék költözni, így időm és szabadságom is lesz ismerkedni. Azért ez a korosztály érdekel leginkább, mert egy egészséges határon belül éretlen vagyok, házasodni, gyereket vállalni még nem szeretnék, amíg anyagilag nem vagyok stabil. Állítólag jó kiállású vagyok, szeretek sportolni, 185 centi magas vagyok. Ha ez számít, akkor mindig fiatalabbnak szoktak nézni, mint amennyi vagyok.

2021. máj. 13. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Persze hisz nem a korod számít, mert az csak egy szám és nem is biztos, hogy esetleg látszik is a korod. Csak a személyiséged és a beállítottságod számit.
2021. máj. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Persze.


Csak egy példának. Barátnőm még 18 évesen 32 éves sráccal lefeküdt. Neki bejönnek az idősebb pasik.

2021. máj. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Írj. 😅
2021. máj. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet. 21 voltam, mikor megismertem a párom - most már férjem - aki akkor 27 volt. Azóta eltelt majd' 8 év és még mindig együtt vagyunk.
2021. máj. 14. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez még nem is nagy korkülönbség
2021. máj. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
18 évesen tuti nem jöttem volna össze 22-nél idősebb sráccal. Most 21 évesen a 26-ot még épp el tudom képzelni. Sok különbség lehet ám egy 18 éves lány és egy 22 éves (majdnem) nő között érettségben, kapcsolati célokban.
2021. máj. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Hát, nem tudom. 18 esetén nem érzem reálisnak, 22 már rendben van. Ha te egy tini szintjén vagy agyilag 27 évesen, akkor meg kezdj el gondolkodni, hogy valami nem oké. :D
2021. máj. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az eddigi válaszok alapján az öregek otthona akkor még várhat :D


7-es, szeretek futni, kondizni, amikor jó idő van akkor sokat biciklizni. Filmet nézni, akár moziban is. A hobbijaim is lehet, hogy gyerekesek kicsit. De leginkább azért érzem magam éretlennek, mert nem akarok még feleséget vagy gyereket.

2021. máj. 14. 09:56
 9/9 anonim ***** válasza:
És? Én 24 évesen sem akarok gyereket és házasság is odébb van. Ez nem korfüggő, tudhatnád. Amúgy amiket elmondtál az elég alap, ettől nem tűnsz érdekesebbnek. Plusz gyerekes nem ettől leszel, hanem ha érzelmileg éretlen vagy.
2021. máj. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!