Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan győzzem le a végtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a végtelen szomorúságot és önbizalomhiányt, amit a nőknél való sikertelenségem okoz, hogy újra legyen önbizalmam és több esélyem legyen a lányoknál? 27 éves vagyok már.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 29. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Alkohol
2021. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Edzés.


Önfejlesztés.


Magadon kell változtatnod, hogy legyen önbizalmad. Fejleszd magad. A kommunikációs képességed meg járj el edzeni.

2021. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Társaság, barátok, közös programok
2021. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám, hogy a három felettem lévő komment együtt tuti siker.

2-es válaszolóé az első pont. Felépíted magad olyannak, amilyennek akarod (kinézetileg értem elsősorban). Tartsd lent az egódat, mert könnyen elájulhatsz magadtól és akkor máris nem az vagy, akit megkedveltek pl a barátaid.

Utána hármas válaszoló. A barátaiddal szervezz programokat, kerülj be magánbulikba, vagy szervezzetek közösen bározást, vagy menjetek buliba Pesten pl.

Majd az egyes válaszoló. Ez vészeset, ha kellene a feloldódás. De amúgy tényleg hasznos. Ezt anno egy szombati napon csináltam a házi buliban (egész nap bebaszombat volt) és alapból zárkózott és félénk vagyok, de pia után le se lehetett lőni kb 😂

2021. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Most fogom kipróbálni a phenibutot. Ugyanaz, mint az alkohol, csak kevesebb a negatív hatása.
2021. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%

Sehogy nem tudod.

Csak akkor múlna el, ha összejönne egy baràtnő.

Fenti válaszolók a szokàsos közhelyeket puffogtatjàk. Valójàban az lehet a meloldàs, ha kevésbé vonzó nőknél próbàlkozol, akiknek nincs jobb lehetőségük mint te.

2021. ápr. 30. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

"Alkohol"


Nem a legjobb megoldás, pillanatnyi örömforrás csak, könnyen és észrevétlenül a rabjává válik, válhat az ember .


"Edzés.

Önfejlesztés.

Magadon kell változtatnod, hogy legyen önbizalmad. Fejleszd magad. A kommunikációs képességed meg járj el edzeni."


Húúú közhely bullshit áradat. Mivé, hova fejlessze megát bárki is? Hogyan lehetséges "fejlődni"? Mi számít fejlődésnek?

Milyen edzés? Szumózás? Tollaslabdázás? Box, biciklizés, túrázás? Ez mind "edzés"...


"Társaság, barátok, közös programok"

Szart sem ér ha nincsenek nők a társaságban és/vagy nem jártok olyan helyekre ahol lennének nők és/vagy nem tudtok alapvetően csajozni.

Ez tapasztalat.

2021. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7: Igazad van az edzést leszámítva. Az edzés konditermi edzést jelent (bármi más baromság, mivel azokra ott az esport). Az izmos férfiaknak jelentősen nő a szexuális piaci értékük akár két ponttal is. Persze ha valaki 2/10, akkor 4/10 -nél még nem fog becsajozni, mert a nőknek Tinderen 8/10 -nél, szórakozóhelyen 7/10 -nél, a baráti körében pedig 6/10 -nél kezdődik egy férfi. Ugyanakkor egy 6/10 -es átlagosnál kicsit jobb kinézetű férfit az izom, akár 8/10 -re is felvihet.



(A számok tapasztalati alapúak, lehet ma már rosszabbak az értékek)

2021. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!