Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek előnyös párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek előnyös párkapcsolat szempontjából a lányoknál ha a 27 éves rendes káros szenvedélyektől mentes fiúnak még nem volt barátnője és szűz?

Figyelt kérdés
2016. júl. 21. 07:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkabb elgondolkodtató. Valoszinuleg van valami bibi.
2016. júl. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha 27 évet kibirt igy akkor nem valoszinü, hogy lepedöakrobata legyen belöle. Szoval egy aszexuális lánynak lehet, hogy fönyeremény.
2016. júl. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Miért kell minden napra egy ilyen kérdés? Erre van a kereső funkció. Már annyiszor és annyian válaszoltunk ilyen kérdésekre.

De akkor ide is leírom. Az én szememben egy 18 éves szűz srác rendben van. A 20 már kicsit neccesebb de egye fene még belefér. A 20 év fölötti szűz emberek (legyen az nő vagy férfi) megszólaltatják a fejemben a vészcsengőt. Egy srác (legalábbis akiket ismerek) fiatalon elkezdi hajtani a nőket ez olyan 14 éves kortól szól a szexről is (persze embere válogatja biztos van akinél később jön elő de én nagyjából ezt a kort látom általánosnak) na ha ezt a logikát követem akkor neked 13 éve vágyad egy nő (hacsak nincs valami fura defektusod) amit nem kaptál meg. Ha valamit 13 évig áhít valaki de nem kap meg azt egyrészt piedeszálra emeli/emelheti (nem csak a szexre hanem egy párkapcsolatra is gondolok itt) aminek nő legyen a talpán aki megfelel másrészt amennyiben az elmúlt tizenpár év legalább egy része próbálkozással telt és elutasítások sora kövezte akkor kialakulhatott (általában ki is alakul) a nő gyűlölet valamilyen szinten valamint a negatív önkép. Ha mindezt összeadjuk akkor van egy ön és akár világ undorral megáldott ember akinek minden vágya egy varázslatos párkapcsolat ami mindent csettintésre helyre tesz az eletében. Persze tisztában vagyok vele hogy nem mindenki ilyen súlyos eset de bőven találkoztam már ezzel különböző mértékben. Mindezeken fölül itt áll (jelen esetben) 27 évesen a család alapítás küszöbén tehát játszhat a kapuzárási pánik is.

De nekem még csak nem is ezek lennének a fő okaim a kapcsolat ellen. Én hiszem hogy nagyon ritka az olyan ember aki képes az első szexuálisan aktív párkapcsolatában megmaradni hűen. 0 párkapcsolati tapasztalattal amúgy is nehéz házasságig vinni a hajót és ha ez meg is volt könnyen elő jöhet a kíváncsiság más iránt hisz fogalmad sincs mással milyen lehet akár a szex akár a párkapcsolat.

Nekem ezek miatt esnél ki valószínűleg a kalapból ha párt keresnék.

De ez nem ellened vagy a férfiak ellen szól hasonlóan velekedek a szűz nőkről is.

2016. júl. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az itteni válaszolók nem normálisak esküszöm. Be kéne zárni ezt az oldalt.
2016. júl. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lassan 24 éves F leszek, lányhoz még soha nem is értem. Szintén káros szenvedélyektől mentesen élek, edzek és próbálok a lehető legvidámabban élni.

Figyelem eltereléssel vagy egyéb lelki probléma gond nélkül elnyomja a vágyat amiről te beszélsz. Nem mindenkinek olyan az élete mint amit elképzelsz. Amíg nem ismersz meg valakit rendesen, addig minden róla szóló "találgatás" ítélkezésnek számít.

Ettől nem érzem magam másnak vagy rosszabb embernek. Nincs bennem semmi nőgyűlölet, különben hogyan ismerném meg a jövendőbeli feleségem? Szeretem az életet és az embereket.

Igen, lehet tapasztalatlan vagyok sok téren, de egy minimális érett gondolkozással megáldott személy szerintem felül tud kerekedni ezen.


Szóval a kérdésre a válasz: Nem előnyös, de van akinél lehet az, életfelfogás kérdése.

2016. júl. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kizáró ok minden lánynál, már ha elmondod nekik.
2016. júl. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy nem volt még valakinek barátnője nem lehet előnyös egy párkapcsolat szempontjából. A párkapcsolat szempontjából az olyan tulajdonságok előnyösek, mint a

- támogatás

- szexuális vonzalom

- szeretet/szerelem

- közös jövő tervezése

- közös érdeklődési kör

- közös értékek

stb.

2016. júl. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem előnyös.
2016. júl. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg ,én 18 éves vagyok,eddig egy pasival a hátam mögött,de ha hozzám egy ilyen pasi közeledne tuti lelépnék , mert szinte biztos,hogy gond van ott fent a toronyban. 18-20éves pasinál még nem gáz onnantól necces,hogy azért nem volt kapcsolata (semmilyen) mert valami komoly baj van a személyiségével , lányokkal ugyan ezt gondolom.
2016. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esélyed nincs ilyen tulajdonságokkal nőt találni.
2016. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!