Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom azt hajtogatja,hogy a 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom azt hajtogatja,hogy a 6 éves lánya elkapott tőlem egy női nemi szervi betegséget! Holott ez lehetetlen!Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly, eléggé le volt gyengülve át immunrendszerem,ezért candida fertőzéssel küzdödtem. A párom lágya, aki 6 éves,és ugyanabban a kádban fürdik kéthetes látogatási ciklusban ugyanott,a mi kadunkba( ami hatalmas odafigyeléssel takarítva van,és fertőtlenítve) de párom amiatt curkuszol,hogy a kislány nyulkál a puncijához és viszket neki néha,biztosan miattam kapott el női ivarszervi betegséget! Sírok miatta több napja! Mert így érzem,ez megalázó,és nem is kaphat el egy ilyen korú gyermek ilyen stílusú betegséget,főleg ekkora higiénia mellett!
2021. máj. 14. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sírok miatta több napja! - én biztos nem sírnék, hanem úgy rúgnám ki ezt a tahót, hogy csak pislog.
2021. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Ovi- suli wcből hamarabb hoz haza vmit egy gyerek...
2021. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]

"Érdekesség, hogy az ilyen gyermekkori folyásokat, gyulladásokat más kórokozók okozzák, mint a felnőttkoriakat. Bár a leggyakoribb esetekben nem specifikus bakteriális fertőzésről van szó, az izolált kórokozók közül leginkább az A-csoportú Streptococcusokat és a Haemophilus influenzae-t érdemes megemlíteni.Meglepő lehet, hogy a Candida gomba kislányoknál extrém ritka, így szinte felesleges gombaellenes krémekkel próbálkozni."

2021. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek is kapnak gombas, bakterialis fertozest. A candida NEM nemi uton terjed. Viszont kezelni kell. Amugy gyerekek koszos kezzel nyulkalnak magukhoz, bakterium a popsibol pl, a candida speciel bennunk lakik, csak elszaporodhat.

Plusz ha valoban a te fertozesed kapna el, akkor sem vagy tettes. Apropo, o kezelte magat?

2021. máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mindig mindenért én vagyok a hibás!!!
2021. máj. 14. 21:51
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Ezért sem kell használt, gyerekes pasikkal kezdeni.
2021. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még vele? Nem volt elég a sok megaláztatás?
2021. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk kezdjük azzal, hogy a candida kórokozója minden ember szervezetében jelen van. Gyakorlatilag "elkapni" nem lehet, hiszen ami már a szervezetben van, arra az "elkapni" szó egyszerűen tartalmilag nem helyes.

Másrészt: a candida-fertőzés nem a klasszikus értelemben vett megfertőződés útján terjed, hanem a szervezet egyenbsúlyának felburulásakor túlzottan elszaporodik ez, az egyébként természetes állapotban is a szervezetünkben levő gomba. Ahogy a cukorbetegséget, köszvényt, vagy vesekövet sem mástól kapja el az ember, hanem a szervezet normális működésében keletkezik zavar, úgy a candida-gomba okozta tünetek is a saját szervezetének a működési hibája miatt jelennek meg.

"A Candida albicans a széles körben elterjedt „Candida” sarjadzógombák osztályának a leggyakoribb faja. Normál körülmények között is megtalálható a szervezetben, a bél baktériumflórájának kontrollja alatt áll. Különböző változatai ismertek, a Candida gombatörzsek nem mind lehetnek jelen testünkben, de akár már születéskor is bekerülhetnek szervezetünkbe (például csecsemőkori szájpenész). A bél hasznos baktériumflórája (immunrendszerünk részét is képezi) szabályozza a bélben letelepedett gombák szaporodását, de ha az károsodást szenved, vagy megsemmisül, akkor a bélben lévő élesztőgomba elszaporodik, elözönli a szervezetet (száj, garat, illetve a nemi szervek nyálkahártyája). Normális esetben ezek a jótékony baktériumokkal együtt az említett szervek normál flóráját alkotják, amely elengedhetetlenül szükséges az adott szervrendszer kifogástalan működéséhez." (Forrás: Wikipedia.)

Harmadrészt: nem, attól, hogy a nemi szerveken okoz első sorban tüneteket, ez NEM nemi betegség. A nemi betegségek azok, amiket szinte kizárólag szexuális érintkezés, vagy vérátomlesztés útján lehet elkapni. És mellesleg: de, egy 6 éves is "elkaphat" ilyesmit, mert mint írtam, nem nemi betegségről, és még csak nem is ragályos fertőzésről van szó. A higiéniához sincs sok köze, mivel nem kívülről kapta el, hanem a saját szervezetében levő gombák szaporodtak el túlzottan.

Negyedrészt: dobd ki a fenébe ezt a degenerált barmot, akit még ezek után is képes vagy a "párodnak" hívni! Egyrészt egy primitív barom, másrészt buta, mint a föld. Tényleg ez a véglény a "párod"?

2021. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig mindenért én vagyok a hibás!!!"

Te azért vagy hibás, amiért mellette vagy. Rég ki kellett volna dobnod.

2021. máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó válaszok érkeztek. Kérlek fotózd ki annak a degeneráltnak hátha a kis agyában felvillanó vmi kis szikra és megvilágosodik a kislánya testével kapcsolatban.
2021. máj. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!