Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya dolog olyan férfi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya dolog olyan férfi után vágyódni, akinek 6 éves párkapcsolata van?

Figyelt kérdés
A választ tudom, egy év nem fog elég arra, hogy elfelejtsem, na és 2év?
2017. máj. 5. 10:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Ugyan már!...Teljesen normális.


Az, hogy mivel teszed magad tönkre, az a te egyéni döntésed! Gratulálok!


Csak, az ő életébe ne avatkozz bele!

2017. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Az, hogy ki után vágyódsz, az nem a te döntésed, ez nem csúnya dolog. Ha beakarsz kavarni a kapcsolatába, na az nagyon az.
2017. máj. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

2-essel értek egyet, nem egyéni döntés, hogy ki után vágyódsz, én is hasonló helyzetben vagyok, csak a férfinek legalább 20 éves kapcsolata van.

Nem fogom tönkretenni a kapcsolatát, de az érzéseimet nem tudom megváltoztatni egyik pillanatról a másikra.

2017. máj. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

Dehogynem... egy kis akaraterő kérdése és józan ész kérdése, hogy nem nézel rá foglalt férfire/nőre.


A gyenge jellemek takaróznak csak ezzel, mikor olyan emberekre akaszkodnak rá, akiknek kapcsolata van.

2017. máj. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
"Gyenge jellem" csak ezt tudom ismételni.
2017. máj. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

4. +1

Ha valakit egy éve nem tudsz elfelejteni az azért van, mert nem is akarod. Elképesztő, mennyien képtelenek uralkodni az érzéseiket, tiszta állatkert.

2017. máj. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem csúnya dolog, csak értelmetlen.
2017. máj. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6%
Csak az érzelmi fogyatékos és nem mellesleg buta emberek gyengejellemeznek le másokat. Aki abban talál örömet, hogy másokba belerúg, annak nagyon jelleme sincs. Nemhogy gyenge, semmilyen sem.
2017. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

#8


Hűűű, megjött az értelem.

2017. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#8


Gondolom azért is vetted fel, mert te is az vagy... és te is csak akaszkodni vagy képes.


Gratulálok!

2017. máj. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!