Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik szakítás után pár hónappal/évvel ismét összejött a régi kedvesével?

Figyelt kérdés
Ha igen, leírnátok a tapasztalataitokat ezzel kapcsolatban? Mennyi idő után alkottatok ismét egy párt? Milyen volt utána? Hogy vettétek fel a kapcsolatot egymással? Változott valami?
2021. máj. 15. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Mi 2x álltunk neki újra. Először pár hónapot éltünk külön, de igazából nem szakítottunk. Másodszor közel egy évet. Akkor én igyekeztem lezárni, azt hiszem ő is. Hónapokig nem is beszéltünk. A szakítás előtt már nagyon rossz volt a kapcsolatunk, az első "megpróbáljuk újra" után csak romlott a helyzet. Már csak lakótársak voltunk, gyakorlatilag nem beszéltünk, nem volt szexuális életünk, nem voltak közös célok, sőt, egyenesen zavartuk egymást, ha együtt kellett lennünk. Ez ment hónapokig, mielőtt leültünk és közös megegyezéssel elváltak útjaink. Segítettem neki összepakolni, amíg nem talált albérletet együtt laktunk még, szóval nem vitával és haraggal ért véget, egyszerűen kihűlt és hiába próbáltunk bármit kezdeni vele (mert tényleg próbáltuk az utolsó egy évben megmenteni) már vége volt, mielőtt kimondtuk.

A szakítás után nem nagyon beszéltünk, mindenki élte az életét, ő randizgatott is, én meg élveztem, hogy végre nem tartozom elszámolással senkinek. Nem kerestem párt, nem volt alkalmi se, egyszerűen végre magamra fordíthattam a figyelmem, sok időt töltöttem a barátaimmal, szinte az egész nyarat utazással töltöttem, persze amikor épp nem dolgoztam. Beújítottam két mentett cicát, amire korábban a párom macska ellenessége miatt nem volt lehetőségem, de régóta vágytam rá.

Aztán valahogy elkezdtünk beszélni. Szerinte én írtam rá, nem tudom. Azt viszont tudom, hogy nem akartam újra kezdeni, ugyan nem volt senki aki iránt érdeklődtem volna, de a jövőbeni terveimben ő egyáltalán nem szerepelt. Már majdnem teljesen lezártam, mikor elkezdett közeledni. Bizonytalan voltam, néha még most is az vagyok. Ami már egyszer, talán mondható, hogy kétszer is gallyra ment, vajon megéri az újabb kísérletet?

Végül sokat beszéltünk arról, mi mindent rontottunk el. Nagyon sok mindent beismert, amit korábban nem, nagyon jó meglátása voltak a múltunkkal kapcsolatban és úgy tűnt őszintén szeretné velem újra. Tényleg azt éreztem, hogy nem tudta elengedni ezt és valószínűleg én sem, különben kerek perec elutasítom. Így elkezdtünk újra randizni, most az összeköltözés lett a téma. Kb egy éve vagyunk újra együtt. Bennem még mindig vannak kérdőjelek. Persze az elmúlt fél-egy évben minden jobb volt, tényleg újra ott a tűz, látom, hogy szerelmes és néha én is annak érzem magam, látom, hogy igyekszik, sokkal nyitottabb, lazább, kompromisszum készebb. Kérdés meddig? Látom, hogy lehet jövője a dolognak. De a félelmeimet nem tudtam ELENGEDNI. Rettegek, hogy újra ugyan az lesz a mese vége.

Igyekszem ezúttal merőben máshogy csinálni, de nehéz a beidegződésekkel szembe menni.

Nem tudom, végül megéri-e a befektetett energiát?

Ő nagyon magabiztos, nagyon tudja, hogy mit akar. Én még kivárom a csattanót, mert már túl sokszor sérültem ebben a kapcsolatban. Így pedig, nem tudom egyáltalán van-e esély arra, hogy működjön. Mert ha az egyik fél nincs benne a kapcsolatban teljes erővel, nem ad bele mindent magából, akkor szerintem esélytelen hosszútávon.

Tehát, ha ezúttal is megbukik, akkor az az én saram lesz és többet nem keresem a párom, mert az azt jelenti, hogy én képtelen vagyok tényleg újra kezdeni.

Szeretném, hogy működjön, teszek is érte, ami csak tőlem telik és igyekszem többet adni, jobban belemenni érzelmileg és remélem, hogy egyszer tényleg bízni fogok ebben a kapcsolatban újra. De az még időbe telik.

Levonva a tanulságot, nem szabad újra kezdeni. Úgy nem, ha vannak még tüskék az emberben, ha nincs meg az őszinte hite abban, hogy működni fog.

2021. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi egyszer szakítottunk, kibékültünk de utána már nem volt az igazi a kapcsolat és vége lett.
2021. máj. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ó egyes, ezt igen jó olvasni. Két szenvedélyes és zátonyra futott kapcsolat és egy teljesen instabil házasság és gyermek után amit leírsz, azt meg kell becsülni. Ha ennyi év után is fel tudja tüzelni a kapcsolatot, és magabiztos 2 szakítás után az tuti egy életre odaadó társad lesz. :)
2021. máj. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyolc hónapos házasok voltunk, mikor szétmentünk másfél évre. Aztán valahogy újra összekerültünk, azóta együtt vagyunk, közel 40 éve.
2021. máj. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 évet voltunk együtt, nagyon különleges volt számomra de “sajnos” szakítottunk. 1 év után írt nekem aminek őszintén nagyon örültem, és azóta 4 éve élünk együtt. Akkori élethelyzetünk rátette a pecsétjét a kapcsolatunkra.
2021. máj. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, pl. én. Itt vk
2021. máj. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18 éves volt amikor kétszer jártunk egymással pár hónapig, szakítottunk, mert nem tudtam kezelni a szeretetét, 10 évig külön utakon jártunk, Neki lett egy fia, nekem kettő, mindketten egyedül neveltük a gyerekeinket, majd újra összejöttünk, jövőre lesz 10 éve, 3 éve házasok vagyunk és most várjuk a közös gyermekünket! Szóval nekünk bejött!
2021. aug. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#18 éves voltam... Bocsánat elírtam, 7-es vagyok!
2021. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!