Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy egy emberrel később összejöttetek, holott rég megvolt köztetek a szikra?

Figyelt kérdés
Ha igen, kérlek írjátok le, hogy hogyan zajlott ez le, mik voltak a körülmények régebben és amikor újra egymásra találtatok.

2021. ápr. 5. 02:28
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Vártuk, hogy 18 legyek. 😄 11 év van köztünk, mindkettőnknek fontos volt, hogy ne legyek kiskorú.
2021. ápr. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ő tini volt én meg felnőtt.

Utána egyetemen ismerkedtünk meg.

2021. ápr. 5. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Egy egyetemi feladatot közösen csináltunk, pár hetet vett igénybe a dolog. Mindketten tetszettünk a másiknak, de nem lett köztünk semmi, mert tudtuk, hogy a közös feladat után sokáig (minimum pár hónapig) találkozni sem tudunk, mivel az egyikünk külföldre utazik, illetve mindkettőnk még kereste a helyét, igyekeztünk megoldani a saját ügyeinket, nem igazán kerestünk kapcsolatot.

Utána több, mint egy évvel összefutottunk, randira hívott az illető és azóta is együtt vagyunk.

2021. ápr. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Amikor megismerkedtünk volt barátom, tetszettünk egymásnak, kimondatlanul is lehetett érezni, hogy van köztünk valami kis izé. Volt hogy bulin be is akart próbálkozni de leállítottam, nem vagyok az a megcsalós fajta. Aztán külön utakra mentünk, nekem még három évig megvolt a barátom, aztán egy vasárnapon szakítottam. Ő valami isteni sugallatra vagy nem tudom hogyan, de hétfőn rám írt facebookon a semmiből, hogy hogy vagyok és elkezdtünk dumálni. Nem is gondoltam, hogy összejönnék vele, nem akartam pasit egyből a hosszú kapcsolat után, így nem is mondtam neki, hogy szingli lettem, csak szerdán amikor rákérdezett, hogy mi van a párommal. Szombaton elmentünk egy kisebb társasággal bulizni, és ott kavartunk, aztán másnap randira hívott. Az óta már ő a férjem.
2021. ápr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
persze.. kolléganőnek 5 hónapig kellett udvarolnom, mire beadta a derekát. Pedig a szikra megvolt már az első napon is, amikor felfigyeltem rá. Csak ő nem akart munkahelyi kapcsolatot.
2021. ápr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
2 hétig aztán leves.
2021. ápr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Gondolom nem lepődtök meg, hogy azért írtam ki a kérdést, mert úgy tűnik, ilyen helyzet van nálam kialakulóban. Három évvel ezelőtt megismertem egy férfit, akivel a beszélgetésen kívül nem történt semmi. Ő egy szakításon volt túl nem sokkal előtte, nekem meg akkor kezdődött egy kapcsolatom. Érezhetően ott volt a kölcsönös vonzódás, de természetesen ez annyiban is maradt. Ha véletlenül összefutottunk a városban, pár szót váltottunk, és utána mindig elgondolkoztam, mi lett volna, ha más körülmények között ismerjük meg egymást.

Pár hónapja szakítottunk az exemmel és azóta ez a férfi egyre többször felbukkan körülöttem, mintha óvatosan közeledne. Igazából az exem után pont erre a kedvességre, nyugalomra van szükségem, ami jellemző is erre a pasira. Ezért írtam ki a kérdést is, mert elgondolkoztam, lehet nem is véletlen, ahogy alakulnak a dolgok, mert megvan mindennek az ideje? Ő kilábalt abból a szakításból, én pedig az exem után még jobban tudnám őt értékelni?

28N, ő 33F

Bocsánat, ha hosszúra sikerült, de sokat gondolkozom ezen.

2021. ápr. 5. 11:56
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a fordítottja jött be, háromszor is, hogy nem is tetszett az illető elsőre, mégis a legnagyobb szerelmem lett. A másik kettő csak szimpatikus volt, és 2-3 év múlva lett belőlük szerelem. De olyan szerelem is volt, kettő, akikbe első látásra beleestem, ezek közül az egyik csak plátói maradt, mert csak én voltam szerelmes.
2021. ápr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!