Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha vonz egy lány, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vonz egy lány, de nem lehetne belőle örökké tartó kapcsolat mondjuk, akkor is belemennél?

Figyelt kérdés

Tehát ha egyszer mindenképp szakítanod kellene vele(vallás vagy stb más okból) akkor belemennél?


F/28



2021. máj. 16. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Párom nekem ezt mondta szakitasnal hogy igen.


En ugyanis a képébe vágtam hogyha tudtam volna hogy ez lesz belole(hogy szakitas a vége),én bele se mentem volna.

De ő ugy reflektált erre hogy ő akkor belement volna ha tudta volna ezt elore.

2021. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
*akkor is
2021. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted mi tart örökké? Huszonévesen még persze hittem az örökkében és a másik birtokolhatóságában. Most 40 körül inkább abban hiszek, hogy van az a pont amikor el kell engedni a másikat.


De én nő vagyok, remélem nem baj, hogy így is válaszoltam.


Azon pl. gondolkoztam, hogy egy 7-8 évvel fiatalabb sráccal összejönnék-e, ha úgy adódna. Általában nem vonzanak a fiatalabbak, de most belefutottam egy kivételbe. Akkora ez a korkülönbség, ami garantálja, hogy rövid távon működne csak ez a dolog. Az ő esetében, ha csak a vonzalom részét nézem, belemennék akkor is, ha tudom, hogy max. 2-3 év vagy annyi se és vége. De ha arra gondolok, hogy lehet ebből komolyabb is, akkor úgy érzem, nem helyes belemenni egy ilyen kapcsolatba, mert nem azonos élethelyzetben vagyunk. Én ennyi idősen már biztos nem szülök neki gyereket, miattam meg ne maradjon le a saját családjáról. Szóval önmagában az, hogy tudom, hogy úgyis vége lesz, nem riasztana el. Az már sokkal inkább, ha azt érzem, hogy nem lesz vége, de cserébe megfosztom valamitől. Szerintem 7-8 év úgy, hogy a nő az idősebb, nagyon rossz felállás.

2021. máj. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, nagyon jó amit írtál. Úgy érzem ez a lány lehetne Igazi hiszen olyan a személyisége ami passzol, kora is meg minden egyezik, ám mégsem lehetne ő a nagy ő-m. Szóval így azért veszélyesebb belemenni :D
2021. máj. 16. 18:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És mi az akadály, ha nem titok?
2021. máj. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Uristen, de nyomaszt az, hogy orokre.
2021. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pont van egy veled egykorú srác, akivel ismerkedtem. Éreztem rajta, hogy annyira nem lelkes, így végül rövidre zártam vele a dolgot. Egy ideig még görcsösen arra mentem, hogy "életem párját" keressem, de mostanra már eljutottam oda, hogy összejönnék olyannal is, akivel tudom, hogy nem leszünk örökké együtt, addig is jól érezzük magunkat. Mondjuk sokan mondják, hogy hány lehetőség elmehet mellettünk, míg a "rossz" emberrel vagyunk. Én ebben nem hiszek, ha jön a "jó" ember, akkor azt észre fogom venni akkor is, ha mellettem van egy aktuális "rossz" ember. Csak tisztázni kell az elején, ki-hogy érez, 25 felett szerintem ez nem olyan nagy dolog. Nálam ezt jelentené egy "laza kapcsolat".
2021. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!