Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ha lehetőségetek lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha lehetőségetek lenne Cristiano Ronaldo-val alkalmi kapcsolatban lenni, belemennétek?

Figyelt kérdés

Mármint akkor, ha szingli lenne. Azért kérdezem ezt, mert olvastam itt negatív véleményt is róla. Pedig Ronaldo egy jóképű, sportos, gazdag, és tehetséges férfi. Én pasiként felnézek rá, egyik példaképemnek tartom.


Szóval, végülis, akinek kifogása van ellene, az mit tud mondani? Nem lehet, hogy arról van szó, hogy Ronaldo jelenlétében úgy éreznétek, hogy nem vagytok elég jók? Kb. úgy, ahogy bizonyos pasik jelentéktelennek érezhetnék magukat egy Victoria's secret modell társaságában.


Köszönöm a válaszokat.


2021. máj. 13. 21:19
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Illetve, még híres is.
2021. máj. 13. 21:21
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Aki belemegy alapból egy alkalmi kapcsolatba (javarészt nem tudnak semmit a másik félről), az simán belemenne CR-el is, ha bejön neki.


Én nem vagyok különösebben az alkalmi kapcsolatok híve, de mondjuk vele kivételt tennék.

2021. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%

Nem

Nem az esetem

2021. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%
Ha lehetne választani, nem őt választanám. Nem is lenne az elsők között, akik eszembe jutnak. Ha csak az a kérdés, hogy igen, vagy nem, akkor inkább igen. Lehet, hogy úgy érezném magam, ahogy írtad, de nem baj, max nem lesz olyan jó.
2021. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel, hogy szingli vagyok, és be is jövök neki.

Simán! Nagyon jó teste van.

Ez mondjuk nem jelenti azt, hogy ebből kapcsolat is lehet. Nem is tudom... elég ellentmondó dolgokat ír róla a bulvársajtó. Hol azt, hogy nőket erőszakolt, hol azt, hogy jótékony, és imádja a fiát. Nagyon nem mindegy, hogy milyen ember.

2021. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
77%
Rá kellett keressek, mert nem emlékeztem rá pontosan, hogy néz ki. Hát, bocsi, elismerve, hogy a maga stílusában persze modellkülsejű, nekem egyáltalán nem az esetem.
2021. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
98%
Nem, mert egyáltalán nem az esetem, kicsit se tetszik. Jason Momoával viszont bármikor.
2021. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

#5


Az erőszakolós vádat nem hiszem el róla. Tudomásom szerint még a média sem tudott lehozni olyan cikket, ami arra utalna, hogy a nőkkel szemben durva lenne. Úgy emlékszem, randizgatott a nőkkel, ami teljesen normális dolog. Nem voltak arról cikkek, hogy pl. bizonyos nőket aljas módon kihasznált volna. Egyébként sem engedhette volna meg magának a durva viselkedést (a nemi erőszakot meg pláne nem...), mivel a jó hírnevére vigyázni kell. De ettől függetlenül mondom azt, hogy szerintem Ronaldo alapvetően jó ember, és nem bántaná a nőket.

2021. máj. 13. 21:36
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem direkt gusztustalanul néz ki, engem az ilyen pasik taszítanak.
2021. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
42%
Az meleg.
2021. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!