Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétek egy kapcsolatba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy kapcsolatba, ha nem vagytok rendben lelkileg?

Figyelt kérdés

Ha sok csalódás ért, emiatt

- féltek, hogy rosszul sülnek el a dolgok

- nincs sok önbizalmatok

- nehezen dolgoznátok fel több fájdalmat, ha nem úgy alakul


Ezzel szemben a másik felet sokkal jobbnak tartjátok a saját szinteteknél, neki nincsenek gondjai. Kívül-belül az esetetek, ő kezdeményez, komoly kapcsolatot akar, de ő nem tud a problémáidról, mert azokat mások előtt nem mutatod ki.

A problémáitok ellenére belemennétek kapcsolatba, vagy hagynátok, mert úgyse sülne el jól/inkább megkímélitek magatokat és a másikat is?


2020. dec. 28. 21:44
A kérdező szavazást indított:
Bármennyire is tetszik, inkább nem kezdenék bele ilyen állapotban kapcsolatba
A problémáim ellenére belekezdenék egy kapcsolatba
18 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Semmiképp, sajnos én belementem ilyen kapcsolatba, hogy nem tudtam, hogy a másiknak milyen problémái vannak, nehéz volt, nagyon szenvedtem, és még mai napig nem tudok párt találni.
2020. dec. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te vagy a nő vagy férfi? Hány évesek vagytok? ez sok mindentől függ
2020. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tehát aki kapcsolatba kerül az mind rendben van lelkileg?
2020. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mindegy a nem, és a kor. Kérdés talán érthetőbben:


ha nem vagytok rendben lelkileg, de a másik erről nem tud, és neki semmi lelki baja nincs, kezdenétek vele kapcsolatot?

2020. dec. 28. 23:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen. Én voltam ilyen helyzetben és jól sült el. A barátnőm ugyan ezt érezte és mindig csodálta hogy nekem semmi bajom lelkileg. De később mikor megismertük egymást sokat beszélgettünk és azért előkerült egy két lelki sérelmem. De idővel egymást gyógyítottuk és támogattuk.
2020. dec. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Igen, belemennèk, mert lehet, hogy pont ez a kapcsolat fog Lelkileg helyre hozni!
2020. dec. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Válaszod alapján főleg ne tegyél tönkre mást, előbb magad tedd rendbe
2020. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én javíthatatlan vagyok. Akivel összejövök, vagy felemel a mennybe vagy én húzom le a pokolba
2020. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt hogy nem vagy rendbe lelkileg? Nem léptél túl az exeden?
2020. dec. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kései Sirató ***** válasza:
Belemennék a kapcsolatba, de őszintén beszélnék a problémáimról neki.
2021. okt. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!