Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy menthetem meg a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menthetem meg a kapcsolatom? Jobb lenne szakítani?

Figyelt kérdés

Korábban volt pár incidens, melyek során teljesen elveszítette a bizalmam.(Ezeket most nem részletezném, de tényleg komolyabb dolgok voltak. Bár még nem a megcsalás szint, de majdnem.)

Ő bocsánatot kért, megígérte, hogy többet nem lesznek bizalmi problémáink általa, és innentől csak rajtam áll a dolog, hogy meg tudok-e neki bocsátani.

Én tudatosan próbáltam neki megbocsátani, mert nem akartam elveszíteni, viszont tudat alatt felütötte a fejét a féltékenység, melyet sokszor nem tudok logikusan kezelni és folyamatosan nyomaszt, emészt, kihat a párkapcsolatunkra.

Ez addig fajult bennem, hogy habár sokszor szívesen vagyok vele és vannak jó pillanataink, de egyre többször nem érzem jól magam vele, sokat veszekedünk apróságokon is. Azt meg még annyira sem szeretném, hogy hozzám érjen "úgy", meztelenül lásson(bár amúgy is szégyenlős vagyok). Olyan néha, mintha csak egy kellemes ismerősöm, barátom lenne, akivel nyilván vannak fizikális határok(tehát nem kívánom), kiszerethettem belőle!?

Régen tudtam vele jövőt tervezni, viszont ha most előretekintek, vagy nem látok semmit, vagy hogy csak szenvedünk egymás mellett.


Habár úgy vélem, a szakítás lenne a legjobb lehetőség, mégsem tudom megtenni, ragaszkodom hozzá. Szeretném folytatni, jobbá tenni az egészet, hátha megmenthető a dolog még.

Ehhez szeretnék tanácsot kérni, hogyan újíthatnám meg a kapcsolatot és hogyan felejthetném el a múltbéli sérelmeimet, bízhatnék meg benne 100%-ig.



2018. jún. 11. 12:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a szarkupacon a sajat erdekedben ne akarj mar megmenteni semmit.
2018. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nagylevegő és továbblép, új pasit keres.
2018. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A múltat sosem fogod feledni, max elnyomni. Nem írtad mennyi idős vagy, fiú vagy lány. Ülj le, gondold át mit akarsz, akarsz-e további x évet ezen görcsölni vagy nem, s lépj le vagy szeresd a másikat. Olyan, hogy vele akarok maradni, de ... ilyen nincs, igen vagy nem, különben őrlődni fogsz csak.
2018. jún. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


És 22 éves lány vagyok.

2018. jún. 11. 12:54
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
ha még csak 22 éves vagy akkor pláne tipli
2018. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szóval úgy vélitek nincs rá mód, hogy megmentsem? :/
2018. jún. 11. 13:07
 7/15 anonim ***** válasza:
A bizalom egy olyan dolog, amit csak egyetlenegyszer lehet eljátszani, utána már soha nem lesz a régi. El kell döntened, hogy meg akarsz-e tanulni ezzel együtt élni, vagy inkább tiszta lappal kezdesz valaki mással. Személy szerint nálam nem kérdés, hogy a bizalomvesztés azonnali szakítást jelent, ezen az se változtat, ha szerelmes vagyok. A bizalom mindennél fontosabb, ha nincs, akkor az egészet megette a fene, önmagában a szerelem egyáltalán nem elég egy jó párkapcsolathoz.
2018. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Voltam a helyedben, ugyanezeket a "tüneteket" produkáltam. Nekem nem sikerült, egyszerűen megcsömörlöttem, belül az érzéseim ki lettek ölve, pedig nagyon szerelmes voltam és szerelmes vagyok most is, de külön vagyunk. Megmérgezett mindent. Nálunk megcsalás volt.


29n

2018. jún. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

Ugyanez van nálunk. Konkrét megcsalás nem történt, de egy kisebb vita után elment bulizni, ahol rákkattant egy csaj, ezután (az ő elmondása szerint) átmentek a haverjával egy másik helyre bulizni, és nem találkozott a csajjal. Facebookon volt pár levél váltás, de elvileg annak is vége. Tiltotta és törölte a lányt.

Persze nem ennyi a sztori, picit bonyolultabb, de most már mindig félek ha bulizni megy. Most konkrét dolog nem történt, de mi lesz legközelebb...

Tudom, hogy ez így önmagában másnak nem vészes, de nekem 100% bizalomra van szükség.

2018. jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha leírnád, hogy mivel vesztette el a bizalmadat, jobban meg tudnánk ítélni a helyzetet. Privátot is írhatsz.
2018. jún. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!