Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » VAN EGY LÁNY AKIBE MENTHETETLE...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VAN EGY LÁNY AKIBE MENTHETETLENÜL BELESZERETTEM! Nem tudom kiverni a fejemből pedig jobb lenne, mert tudom hogy nem jön össze, nem jöhet össze. Mit tudok tenni, hogy ne ő legyen minden gondolatom?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem jön össze?Harcolj érte.Vagy keress mást.Miylen kapcsolat van köztetek?Tudja h igy érzel?
2011. jan. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem.de ha meg is mondom nem jönne össze
2011. jan. 10. 11:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok vele mi meg elég jó barátok vagyunk mellette de nem érdekel nem bírom tovább a következő buliba lefogom kapni :D lesz ami lesz :):)
2011. jan. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Egy helyen jártok iskolába, munkahelyre?

Ő más körökben mozog, ezért nem hiszed, hogy összejönne?

2011. jan. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
megbizonyosodtál róla, hogy nem jöhet össze? semmi sem lehetetlen
2011. jan. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egy munkahely.minden nap látom és nem tudok másra gondolni
2011. jan. 10. 11:38
 7/7 A kérdező kommentje:
hogy miért nem jönne össze leginkább azt gondolom hogy miattam,elszoktam már ettöl az érzéstöl azt gondoltam már nem is fogom érezni ezt vki iránt és talán nem is tudom kezelni a helyzetet
2011. jan. 10. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!