Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövér nőnek nem jár ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nőnek nem jár ki a boldogság,muszály mindig egyedül maradni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 17. 08:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%
😴😴🥱🥱🥱🥱
2021. máj. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
75%
Nem elég rossz még az életed ha nem vagy hajlandó lefogyni.
2021. máj. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
87%
Kettes megmondta a frankót, ha még csak a panaszkodásig jutottál el, de a változásra nincs igényed, akkor nem lehet rajtad segíteni. Ja, és nincs olyan, hogy "jár". Ezt minél hamarabb megérted, annál kevesebb problémád lesz az életben.
2021. máj. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
85%

Ez már vplt tegnap másik oldalról feltéve.

Az ossszes!! Duci ismerősömnek baratnomnek van kapcsolata. Nem maradnak egyedül pedig Atlagos nők egyik sem ducimodell vagy sztàr!

2021. máj. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
21%

Undorító, hogy mindenki a fogyással jön. Baromira nem így megy. Betegség, genetika... annyi minden közrejátszik. Az emberek nagy része meg képmutató, de ha a nőkről leszednék a kiló vakolatot, meg az alakformáló ruhákat, akkor lenne meglepődés. A férfiak meg azt hiszik, az edzőterem hatása a negyvenes éveikre is megmarad. Hát nem. Fejben kéne rendet tennie mindenkinek.


Nem muszáj egyedül maradnod, társkeresőzz, de mindig légy őszinte. Az elején írd le, hogy kövér vagy és ennyi. 83 kg voltam, amikor összejöttem a párommal. 110-ről mentem le. Most 92kg vagyok, de az IR miatt nehéz a fogyás. Gyereknek sem voltam vékony. Soha egyetlen egyszer sem. Én ilyen vagyok és ez van. Diéta megy, aztán majd az ember jut valahova. Sokat számít az is, hogy el tudod - e magad így fogadni. A többségnek úgyse megy.

Keress fel egy dietetikust.

2021. máj. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
75%

5ös azért ne viccelj már, az esetek kb 5%-ban okozza betegség, a genetika meg nem kifogás mert az csak nehezítő faktor, nem kizáró ok. Az esetek túlnyomó részében azért kövér valaki, mert zabál és nem mozog, nincs rajta mit szépíteni, elég szánalmas ezzel takarózni. Te lehet, hogy pont beleesel az 5%-ba, de ne csinálj már úgy mintha minden második ember IR-es lenne.

Ettől még bőven vannak olyan férfiak akiknek tetszenek a túlsúlyos nők, nem kell emiatt lemondanod az életről.

2021. máj. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
27%

#6

Fogalmad nincs arról, hogy milyen az, amikor a másik oldalon vagy és ezeket hallod. Kv@ra nem ilyen egyszerű. Azt sem tudjuk, milyen életet él vagy beteg-e. Sajnos ezt nem írta meg. Sok embernek pénze sincs normális kajára. Inkább az olcsóbb, de rosszabb minőséget veszi meg és akkor még csak a te szavaiddal élve nem zabál, hanem nem megfelelő minőségű ételt eszik. Az, hogy nekem pl. normális kaja jusson, tudod te, hogy mennyit kell pluszba költenem? Nem és nem is fog senkit érdekelni, mert nem más problémája, amit értek. De nem beszólni kell, hanem jó lenne, ha minimális segítséget /tanácsot kapna az ilyen ember. Annyira brutál könnyen megy nektek az ítélkezés és annyira könnyen mondjátok mindenkire, hogy nem beteg, csak lusta. Rohadt sok cukros és IR-es van már azért, mert egyszerűen sz@r a fizetés és sz@r a kaja.

Olvasni járok már vásárolni komolyan. Egy nyomorult felvágottat nem vehetek meg, mert cukor van benne. Kenyeret se, mert nem megfelelő. Remélem azért átjön, hogy mi itthon a probléma.

2021. máj. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
83%
Akkor most írd le 100x, hogy "muszáj"! Aztán tedd fel huszadjára is ugyanazt a kérdést!
2021. máj. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
68%
5# A fizikát a betegség se tudja megba**ni, ha kevés kalóriát viszel be akkor fogyni fogsz, vagy te fényevő vagy?
2021. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
75%

Én kövér vagyok, de az elmúlt 15 évben max 2 évet voltam egyedül 🤷‍♀️

Mindig volt kapcsolatom, alkalmi is. Ráadásul mindig a legjobbat kerestem és kaptam is.

Szóval ha egyedül vagy szerintem nem súlyodban kellene a problémát keresni.

Igényesség, önbizalom, személyiség.

Valahol itt lehet a probléma...

2021. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!