Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki egyedül menni nyaralni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki egyedül menni nyaralni?

Figyelt kérdés

Egyedülálló vagyok, a barátaim vagy a párjukkal mennek kettesben, vagy pici babával ülnek otthon. Én imádok jönni-menni, egyedül is tudom magam jól érezni (persze társsal jobb, de hát ez jutott most). Furán fognak rám nézni az emberek?

N32


2021. ápr. 27. 18:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
A kutyát se fogja érdekelni, elhiheted. Nem rosszindulatból, hanem tényként - mindenki a saját nyaralásával van elfoglalva, a saját kis buborékjában, senki sem fogja azt figyelni, hogy te kivel jöttél :) Te furán nézel az utcán arra, aki egyedül sétál? Na ugye.
2021. ápr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%

Menjünk együtt! De csak azért, hogy ne érezd magad cikin!:)


33/f

2021. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
Kit izgat kivel mész?
2021. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Nem, ilyenor lehet a leginkább barátokat szerezni.
2021. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon ciki, úgyhogy vigyél engem is! :)
2021. ápr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

Nem hiszem. Én is azt tervezem, hogy egyedül utazom majd, mert nincs kivel. Kicsit azért reménykedem, hogy lesznek hozzám hasonló egyedüli utazók akikkel lehet barátkozni. :) Csak bátran!

F/31

2021. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
6%
Miért lenne, majd ott fogsz egy gimis kandúrt, aki alaposan kinyalja a fánkostálad. :)
2021. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
48%

Egyedülálló barátod vagy barátnőd nincs, akivel ketten mennétek?

El lehet menni egyedül is, én is szoktam, de azért hiányzik az embernek, hogy beszélgessen valakivel, hogy legyen egy biztos pont.

Ami miatt izgalmas, hogy rá vagy kényszeritve, hogy másokkal beszélgess, ismerkedj, ha nem akarsz kussban maradni:D

2021. ápr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem abszolút nem ciki egyedül menni nyaralni.

Én pl.: az el Camino-ra szeretnék egyedül menni.


L/24

2021. ápr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%

Még nem nyaraltam egyedül, de ha most lenne pénzem menni, hát már indulnék is. POnt letojnám kinek van kedve, ideje rám.

Csak egy kis önbizalomhiányod van. Ki nem tojja le ki mit gondol

Egészen más élmény lehet így nyaralni

Kár, hogy vannak emberek akiket a szórakozásukban megköt mit gondol róla x-y vadidegen

Menj, hajrá

2021. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!