Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonévesen férfiként valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesen férfiként valamit tényleg segít a saját lakás ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Főleg ha addig lakótárssal élt az ember albérletben? Most nem erre gondolok, hogy előtte szűz lúzer az ember és utána Casanova lesz a lakástól. Úgy alakul, hogy lehet családi segítséggel tudok majd venni a vidéki nagyvárosban (Szegeden, de nem ez a lényeg) egy kis lakást. Nekem van 5 millióm és 10-12-t adna a családom és még lehet felveszek max 5 millió lakáshitelt, aminek nagyon kicsi a törlesztője. A 20-25 éves lányok érdekelnek. Eddig is voltak sikereim, mind barátnők, mind alkalmiak tekintetében az életben. Nem voltam a végletek embere, de kíváncsi leszek változik-e valami. Nem mondanám egyből magamtól a lakást, de nyilván ha megkérdezik milyen körülmények közt élek (albi, stb), akkor nem hazudnék. Kinek milyen tapasztalata van a való életből?

26/F


2021. máj. 17. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem segít mert nagyon kevés csaj van aki szeretne egy kommunába kerülni sokadik albérlőnek, vagy esetleg a pasija szüleinél lakni.
2021. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem éri meg most lakást venni, az árak az egekben, legyél türelmes.
2021. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Hogy nálad konkrétan fog-e segíteni, a sikeres csajozási kísérletek arányát növelni, azt nem lehet előre megmondani. De alapvetően előny tud lenni - hogy nem kell másokat kerülgetni, ha együtt vagytok, nem a haver / anyu füle hallatára "kell" szerelmeskedni, önállóságot mutat.
2021. máj. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Én is 26 vagyok mint te, szintén saját lakással. Segít, ha saját lakásod van és megkönnyíti az ismerkedést.
2021. máj. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem segített, továbbra sem kellek a nőknek.
2021. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Ha ezt 26 évesen, komolyan kérdezed itt, akkor neked az sem segítene, ha villád lenne a Rózsadombon.
2021. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Minden korosztályban segít, mert nincs korlátozó tényező.
2021. máj. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedésnél sokat dob az esélyeiden, ha van mivel és hová hazavinni a nőt. Saját lakással és autóval nehéz elszúrni a dolgot, csak arra kell figyelni, hogy ilyen háttér mellett (huszonévesen saját lakás, főleg, ha jó helyen van és értékes) nagyon könnyen ragadnak az emberre az aranyásó parasztlánykák, akiknél annyiból áll az életük végéig tartó programkód, hogy gyorsan össze kell jönni valami (az ő szintjükhöz képest) jómódú pasival, teherbe esni, elvetetni magukat feleségül, mer' akkor mán mégiscsak úgy vón' illendő, aztán szülni két-három gyereket és majd apa eltartja. Esetleg elmegy valami himi-humi irodai papírtologatónak vagy műkörmösnek, de megélni abból sem fog.
2021. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Segít. Sőt, egy lakótárs nélküli albérlet is segít az ismerkedésben. Teljesen véletlen pont egy szegedi huszonéves sráccal leveleztem nemrég. Ami eltántorított az ismerkedéstől az a lakótársa volt.
2021. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


2. Akkor sem, ha megvan már rá a pénz lényegében? Nem 5 millió forinthoz akarok 15 millió hitelt felvenni, hanem lehet hitel nélkül is lesz. Anyagilag lehet hogy egyszer jön egy válság és 5 év múlva 20%-kal olcsóbbak lesznek a lakások, mint most, de addig is élnem kell valahol. Vagy pl nem anyagi szempontokat nézve sok más előnnyel is jár a saját lakás. Mint pl ezzel, hogy az itteni visszajelzések alapján is könnyebb az ismerkedés tőle.


5. Ezt értem. Ha előtte sem kellettél egy nőnek sem, nyilván utána sem fogsz a lakás miatt. De nálam nem ez a helyzet, eddig is úgymond jó voltam a nőknél.


6. Igen komolyan kérdezem, mert a férfi ismerőseim velem egykorúak vagy tőlem fiatalabbak és nekik még egynek sincs lakása (pedig sokan vannak, akik jól keresnek). Ezen kívül itt is más kérdéseknél meg állandóan azt lehet olvasni, hogy "jaj nem is számít, az én pasimnak sincs lakása". Ezért kérdezek inkább más férfiakat, akiknek van tapasztalata.


7. Persze ez igaz, csak lehet 30 vagy 40 felett már még jobban elvárják és alapnak gondolják, mint huszonévesen.


8. Köszönöm a tanácsokat! Kocsim még nincs, inkább még gyűjtögettem eddig kocsi helyett is, hogy minél több saját pénzem legyen, de majd az is tervben van. Erre próbálok figyelni, hogy ne az anyagi dolgaimmal csajozzak és olyan nőt találjak, aki maga is akar valamit az élettől, de eddig is így próbáltam.


9. Uhh, na ez súlyos. Nem téged ítéllek el, mert megértem a szempontjaidat. Sőt inkább örülök, hogy őszinte vagy és nem azt írod, mint más kérdéseknél szoktak a nők amiket olvastam, hogy "jaj egyáltalán nem számít, az én barátomnak sincs lakása".

2021. máj. 17. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!