Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Miért kezdtek el unalomból beszélgetni valakivel, amikor egy idő után kialakulnak az érzések, egyfajta kötelékek, de ti az elején tudjátok, hogy nem akartok semmit a sráctól, majd ha otthagy téged akkor meg meg vagytok sértődve


1. milyen okból kifolyólag csinálod? (ha te csinálod)

2. van e olyan személy a környezetedben aki ezt csinálja?

3. miért nem mondod meg az elején, hogy mi az amit akarsz és mit nem?


2021. máj. 17. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy társkeresőn történnek-e ezek / a srác elég egyértelműen kifejezi, hogy kapcsolatkeresés okán ismerkedik, vagy mondjuk facebookon, fórumon és elvileg "barátkozás", "ismerkedés" címszóval lebzsel ott a srác, aztán csodálkozik, ha barátnak nézi a csaj, és nem ugrik rá a farkára.


Előbbi esetben igen, ismerek ilyen csajok - női szemmel róluk azonnal lerí akár online profil, akár viselkedés alapján, egy egybites kis k...k, fölösleges miattuk ríni.


Utóbbi esetben ismerek viszonylag sok normális csajt... akik örültek, hogy van egy új barátjuk, aki aztán nyomja a kapcsolattémát, a csajnak nem kellene párkapcsolatra a srác, és így is-úgy is ők vanna lek...zva, amikor tök korrektek voltak. Főleg mert azért vannak női-férfi barátságok és olyan férfiak is, akik nemtől függetlenül barátkoznak másokkal, tehát nem volt egyértelmű nekik, hogy az adott pasi többet akart volna.

2021. máj. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nincs önbizalmuk, és így próbálják kicsit feltuningolni azt. Még ez lehet.
2021. máj. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Koedukált közegben nőttem fel, ahol az ellenkező nem mindenféle kapcsolatban van a másikkal, egyáltalán nem jelenti azt, hogy párkapcsolatot akarsz tőle attól, hogy ellenkező nemű.

Azt külön jelezni kell. És nem fordítva.

2021. máj. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én sokat "csináltam ezt" (nem direkt), mert sokszor a férfiak elkezdenek velem beszélgetni, én nem akarok bunkó lenni, nem fogom azt mondani, hogy hagyjál békén, hisz semmi rosszat nem mondott, ha elküldeném akkor az lenne a baj. Viszont nem mondja ki konkrétan, hogy mit szeretne, így nemet se tudok mondani, hisz nincs mire. Ilyenkor mi a teendő..? Tényleg nem tudom sokszor. Én ezért "csinálom".
2021. máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Mert szeretek pasikkal beszélgetni.

2. Lehetőség, hogy még esetleg meg is szeretem időközben.

3. Nem bírom a női viperafészek pletykálkodást, nem érzem magam jól velük.

5. Nem értem ezzel mi a baj?

6. A baj veled van, hogy mindenkire potenciális partnerként tekintesz aki nőnemű.

2021. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Nem csinálom ezt.

2. Nem tudok róla.

3. Megmondom.

2021. máj. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!