Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ezt miert csinaljatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ezt miert csinaljatok?

Figyelt kérdés

Megsem tudom szamolni hogy hanyszor lattam ilyen helyzetet : A csaj teleirja a pasi facebookjat azzal a szovegel hogy Imadlak,eletem szerelme,kis macikam,szivem,eletem ertelme.Szakitas utan persze 2-3 het mulva mar egy masik pasit hiv az elete szerelmenek,es mas pasival akarja leleni az eletet.

H tudtok ilyen gyorsan ekkora hatalmas kijelentesekel dobalodzni?



2014. nov. 1. 00:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez elég gyakori amúgy tényleg.


És amelyik nem írkálja meg mondja annak is percek alatt akár megváltozhat az iránya... Elég furcsa egy világ ez, bár a csávók is ilyenek szóval inkább a személyektől függ.

2014. nov. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most jonnek a PM-ek hogy milyen jokerdest tettem ki :D Na Lanyok varom az ertelmes valaszokat:)
2014. nov. 1. 00:28
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Újabb általánosítás.
2014. nov. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Ertelmes valaszokat"?? :D mit varsz...?! Aki csinalja tagadja(vagy valamivel megmagyarazza), aki nem, az nem tudja megmagyarazni. Get over it, kit erdekel? :)

De ha jobban bele akarunk menni, akkor ez a mania a ragaszkodasbol johet. Ha nem kepesek rajonni, hogy egyenkent szulettek a vilagra, a vilagkepuket a kulsosegek epitettek, es formaztak olyan markansan, hogy velemenyek nelkul nem lennenek kepesek letezni. Nem a "szeretetuk targya" a lenyeges, hanem a folyamat, vagyis hogy egyreszt beszed targya legyen, masreszt hogy egy himet a halojaba kerithessen.

Na ez a szereny "velemenyem". :D

2014. nov. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
csajok 30 -40 szazalekara biztos ervenyes ez.Most direkt kis szazalekot irtam mint ami valojaban a velemenyem:)
2014. nov. 1. 00:36
 6/12 A kérdező kommentje:
4-es Koszonom.kellemetlen dolog beismerni hogy ti csajok mindig is fejlettebek lesztek ezen a teren nalunk...Adok egy lajkot neked 4es
2014. nov. 1. 00:39
 7/12 anonim ***** válasza:

a birtokviszony miatt csinálják.

vagyis ha más rivális buxa nézegeti a manusza oldalát,akkor lássa,hogy a krapek már valakié.

ugyanaz,mint amikor a kutya körbesétál minden reggel a kertben és vizelettel megjelöli a területét.

2014. nov. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nemarrr:) Ez igaz lehet ? En sose irtam tele a csajom facebookjat:D aki probalkozott azt leallitottam a hatterbe mindig...
2014. nov. 1. 00:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Hatalmas kijelentések? Aki ilyeneket ír, ráadásul a fészbúkon az minden csak nem hatalmas kijelentés. Komolyan sem kell venni az ilyet. Normális ember amúgy sem lóg állandóan fészbúkon. Ez csak a tinik szokása... ők meg azt sem tudják mi az a szerelem.
2014. nov. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Aki ilyeneket csinál(akár fiú, akár lány), azért csinálja, hogy lássák van már barátjuk. Ezzel dicsekednek. Az a menő ha már 13-15 évesen barátjuk van. Azt hiszik, ha már így hívják a barátjukat komolyabbnak tűnik a kapcsolatuk. Ez az én véleményem...
2014. nov. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!