Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik ez a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ez a csaj velem így?

Figyelt kérdés

Üdv! Januárban megismerkedtem egy hölggyel, már a találkozásunk pillanatában úgy éreztem, mintha ismerném valahonnan, és Ő ugyan így érzett, mert elmondta.



Szépen alakult is minden, semmit sem kellett tennünk egyikünknek se mert automata jött a vonzalom, érdeklődés, miegymás, egy időszakban úgy viselkedtünk, mintha pár lennénk, de azért nem olyan fényes ám a dolog mint amilyennek látszik. A hölgy(28) nagyon tapasztalatlan, szűz is még, az érzelmeit is nehezen mutatja ki, elmondása szerint neki idő kell még összejön valakivel (oké, ezt elfogadtam, türelmes voltam, hogy nem tud megnyílni, Ő nem olyan mint a többi). Ha találkoznék vele munkahelyen kívül is akkor csak terel, de ha a melóba akarok vele komolyabban elbeszélgetni amikor az idő engedi, akkor meg arra fogja, hogy munkahely.


Most pár hétig nem láttuk egymást, egyszer sem keresett, hogy hogy vagyok, mi van velem, se SMS semmi, ami nekem nagyon fájt, mert már eleve bizonytalanságban tart. Tudni illik nagyon jó voltam ehhez a lányhoz, kb a seggét kinyaltam, szerintem csak ez kellhet neki. elmondása szerint összejönne velem, meg még hozzám hasonlóval nem találkozott élete során, bejövök neki satöbbi, de nem értem akkor miért csinálja ezt. Visszakanyarodva, a mai napon amikor bejött dolgozni full közömbös voltam vele szemben egész nap (köszönni azért köszöntem, meg egyszer segítettem is neki úgy fél némán), erre ő szinte rá se hederített csak bámult egész nap ahelyett, hogy legalább megkérdezné mi a baj (de szerintem sejti ő). Miért viselkedik így egy nő? Én minden nap gondolok rá, meg is szerettem őt, és így szarakodik velem. Ez lehet a tapasztalatlansága, hogy egyszerűen nem tudja hogyan kezelje a helyzetet (de kéne tudnia, hisz ösztönök), vagy csak simán jó volt neki a kedvességem. nem értem valaki segítsen. Ha valami nem tiszta leírom. 30F/28N


2021. máj. 17. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Dugja más.
2021. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat a kérdés duplikálása miatt, először azt írta, ezotéria kategóriába került....egy kis bug belefér!
2021. máj. 17. 19:21
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudsz olvasni paraszt? Szűz a nő!
2021. máj. 17. 19:22
 4/12 anonim ***** válasza:
20%

3.-nak.


Mi vagy te, a nődokija?

2021. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus semmit nem lehet vele kezdeni típusú nő! Szerinted miért szűz úgy mégis?

Nincsen ezekbe semmi tűz, nem fog ez neked visszajelzést adni meg kb semmit mert antinő.


Nem bántásból mondom mert nem hülyít téged, hanem ő ilyen.

Ha szeretsz adni egy kapcsolatba, meg a másik lelkét boncolgatni, tegyed, de ettől a nőtől semmit nem fogsz visszakapni, így egyoldalúvá válik a kapcsolat amíg meg nem unod és otthagyod.

Képzelem hány pasi otthagyta már az elején, mert ez a csaj a füle botját sem fogja mozdítani egy férfiért.

2021. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok senki dokija, de ez a csaj feltárta nekem az életét nagyon gyorsan, nem csak azt, hogy szűz, hanem a nyomort is amin átment!!! Fókuszáljunk a kérdésre!
2021. máj. 17. 19:25
 7/12 A kérdező kommentje:
#5 már kezdem unni kicsit, azért váltam közömbössé. eddig puszi/ölelés volt az elfogadott köszönés nálunk, most már csak szavak szintje részemről! Ha észbe kap viszem, ha nem, marad.
2021. máj. 17. 19:41
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
szüksége volt egy lelki szemetesre, aki megérti, aki egy kicsit körberajongja, de ennyi. komolyabban nem akar téged. (főleg, hogy egyértelművé vált számára, hogy te szeretnél valamit) Barátzónás vagy.
2021. máj. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Eleve honnét vetted, hogy a nő szexuálisan bármikor is vonzódott hozzá?


Szerintem egyszerűen félreértetted őt, valószínűleg túl sokat képzeltél bele, ő meg béna ahhoz, hogy lekoptasson, mert alapvetően bír téged. De ez nem jelenti, hogy többet akarna tőled.


Ha tényleg olyan rossz múlt van mögötte, nem csoda, hogy feléd sem akar túlzottan nyitni, valószínű kihasználták, sosem szerették, mindenért jobban meg kellett küzdenie, mint másoknak.

2021. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*hozzád (9)
2021. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!