Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik úgy a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik úgy a csaj mintha érdekelném ha közben van barátja?

Figyelt kérdés

Nem tudom, nagyon furcsa. Gyakran szóba áll velem és úgy néz, hogy nem tudok nem arra gondolni, hogy nem tetszem neki. Nem csak miközben beszélgetünk, a periférikus látásommal látom ha épp másra "figyelek".

Más csajnál ha ezeket tapasztalom akkor tudom, hogy nekik nagyon tetszem (tudom mástól, hogy bejövök neki például). Gondoltam már rá, hogy csak én látok bele többet, de mindig rájövök, hogy ennyire vak és naiv nem vagyok.

Ő bejön nekem, de így, hogy tudom, hogy foglalt nincs merszem bepróbálkozni, de őszintén ha belegondolok más nője számomra kicsit tabu.

Egyszer már sikerült más csajával ágyba bújnom párszor, de ott nem tudtam, hogy van barátja a csajnak, ha tudom biztosan nem próbálkozok be.

Más is járt már ebben a cipőben, és ha igen végül mi lett?



2018. szept. 13. 15:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
A nők szeretnek férfiakat tartalékban tartani. Egy kapcsolat sem tart örökké, nem árt, ha kéznél van a következő jelölt. Szerinted miért van, hogy a nők jellemzően azonnal összejönnek a következő fickóval, mihelyst véget ér az elöző kapcsolatuk? Azért, mert már be van készítve az utód, réges-rég.
2018. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Első. Ezt hívják qurvának. Egy olyan nő aki komoly kapcsolatra vágyik, kapcsolat alatt nem néz magának ki férfit - ha csak nem qurva - szakítás után megint más.
2018. szept. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
5%
A női egó határtalan tud lenni, jól esik neki, hogy figyelmet kap tőled, de ha hempergésre invitálnád, behúzná a kéziféket.
2018. szept. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%

Ennyi? Szóba áll veled és néz? Ez alapján leszűröd, hogy bejössz neki? :D

Jesszusom, attól, hogy egy nőnek van barátja, hadd álljon már szóba másokkal is :D

2018. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Azt aláírom, hogy a csaj nem egy szerény, kis apácajelölt, de hogy ilyen nyilvánosan keressen pasik után az kicsit durva. Lehet azért mondom ezt mert még 20 vagyok meg az is lehet, hogy túlságosan reális, és úgy sem lenne belőle semmi ha megpróbálnék közeledni, mert tényleg csak az egoját tuningolja.

Viszont másrészt meg akaratlanul is mindig eljátszom a gondolattal, hogy mi lenne ha...

2018. szept. 13. 16:08
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem érted... Egy pasi szerintem meg tudja különböztetni egymástó a csak ártatlan baráti beszélgetést meg azt mikor valakivel ÚGY viselkedik. Aki tetszett már valakinek az egyből megérzi ösztönből azt a bizonyos nézést.
2018. szept. 13. 16:10
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

#6

Nem hinném... ha tudnád, hány pasi hitte már azt, hogy "úgy" viselkedek vele, és valamit akarok... pedig csak barátságos és nyitott voltam velük. :D

2018. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Aha persze... Ha olyan sokan hitték akkor nehogy már benned legyen a hiba, hogy is feltételezhetnek ilyet...
2018. szept. 13. 16:14
 9/16 A kérdező kommentje:

Lényegtelen, ezzel nem leszek sem előrébb sem hátrébb csak már annyira kíváncsi voltam/vagyok, hogy mi hát az igazság, hogy kiírtam a kérdést, hátha van valakinek valamiféle tapasztalata.

Nem mindenkivel csinálja ezt, sőt nem is vettem észre, hogy más így volna vele. Vagy ezek azonnal ki tudják szúrni, hogy ki az, akivel lehet incselkedni és szédíteni?

2018. szept. 13. 16:22
 10/16 anonim ***** válasza:

#8

Tökömtudja, mit miért hisznek. Azt hadd tudjam már, hogy én magam mit érzek :D

2018. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!