Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sexre kellek neki? Vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sexre kellek neki? Vagy nem?

Figyelt kérdés

Ha jön nállunk vagy ha én megyek, mindig történik szinte valami, nálluk szex is nállunk csak petting.

3hete vagyunk együtt.

18évesek vagyunk, mondja nekem hogy szeret.

Ma például megis kérdeztem nem tudom miért, kicsuszott a számon hogy csak arra kellek?Ő erre ezt mondta nem, tiszta szivemből szeretlek mondom ja elkezdi anyám életére esküszök.

Gondolom ez nem csak egy álca volt a részéről.

Nekem azt mondta hogy őt eddig annyira nem is érdekelte a szex csak amióta velem van, engem kiván.


2010. aug. 23. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:

A "nálluk"-ba elég egy l.


Egyébként, a kérdésed megválaszolhatatlan.

2010. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocsi igaz!Nálunk*
2010. aug. 23. 23:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha te vagy neki az elsö kapcsolata,akkor biztos szeret.Ha meg több barátnöje is volt,akkor gyanusan hiszem,hogy szerelem lenne. A te részedröl szerelem?Ha nem,akkor te nem ugyan ugy kihasználod???Ha nem adnád magad olyan hamar oda,ezt meg se kellene kérdezned.
2010. aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagy szerelem, ha téged kíván, meg az anyja életére esküszik!! Mást is csináltok a kefélésen kívül? Mivel kedveskedik neked a répáján kívül? Jajj, de naív vagy! Szerinted mit válaszolhatott volna erre??!! Hogy igen, persze, csak arra kellesz??!! Jóhogy nem vallja be!

Legyünk őszinték: ahol szokás anyuka életére esküdözni, ott ennek semmi súlya nincs! Jön az ősz, jönnek a búcsuk, majd akkor is kérdezd meg tőle. Aztán ha sértődötten azt mondja;

-Jáj, á devlá horgyá el á szívádet, há lövök neked 3 pálcás árálláncot há nem hiszed! -akkor tuti szeret!! :D


Küldd el a p.csába!!

2010. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem!Szerelmes vagyok belé!

Neki voltak már kapcsolatai de azok nem voltak hosszú életűek.Azt mondta hogy nem szerette őket csak 1et

2010. aug. 23. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!