Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet hogy az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet hogy az exem írogat nekem? Kérdeztem de nem mondott semmit.

Figyelt kérdés

Egy éve hogy szakítottunk,az elején kb 4 hónapig nem írt aztán el kezdett régi képeket küldeni, aztán szexuális képeket aztán el kezdtük beszélni arról mi volt mikor együtt voltunk milyen volt mit szeretett meg ilyen.

Főleg a szexuális élet volt a lényeg

Aztán egy hónapja le is feküdtunk és azóta minden nap ír.



2021. máj. 18. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs senkije, és hiányzik veled a szex.
2021. máj. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Alkalmi partnerei voltak
2021. máj. 18. 11:44
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Hát, most lett még egy, ami stabilabb. Nem jelent többet.
2021. máj. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De ő kint dolgozik külföldön és mondtam neki hogy nem lesz több ilyen.
2021. máj. 18. 13:26
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez rajtad múlik. De ebben a helyzetben is arra gondolnék, hogy itthonra is kell valaki neki. Ha azóta sem történt érdemi beszélgetés a témáról.
2021. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hát ez az hogy kérdeztem tőle hogy mikor volt utoljára akárki el is azt mondja kint nem szokott senkivel lenni.

Itthon megy fél éve volt utoljára bárkivel is.

2021. máj. 18. 13:33
 7/14 anonim ***** válasza:
Igazából mondani bármit lehet. :)
2021. máj. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát persze csak fura mert úgy e nekem ő volt az első komoly kapcsolatom egy 11 hónapig voltunk együtt és együtt is éltünk azért mentünk szét mert ő ki akart menni külföldre én meg még nem.

De köztük olyan kémia volt mindig amit nem lehet le írni.

Minden tökéletes volt.

2021. máj. 18. 13:41
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő volt az első komoly, érthető, hogy ragaszkodsz hozzá. Sajnos ezzel simán visszaélhet. A leírás alapján, hogy szexre hegyezte ki és hogy nem mondott semmit a kérdéseidre, nem fűznék hozzá nagy reményeket. Te tudod, mennyire éri meg bevállalni vele, hogy számodra rossz vége lehet és megfizeted a tanulópénzt. Amúgy, kémia lesz mással is, nyugi.
2021. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tudom azért nem szeretnék többet le feküdni vele.
2021. máj. 18. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!