Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet, ha korábban nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet, ha korábban nem működött?

Figyelt kérdés

A lánnyal 16 éves korunkban voltunk együtt, akkor nem alakult ki semmi komolyabb, éretlenebbek is voltunk. A napokban elkezdtünk megint beszélgetni, nosztalgiázni a régi dolgokról és felmerült bennem, hogy megpróbálhatnánk, hiszen azóta eltelt 6 év (én 21 vagyok, ő 20), mindketten sokat változtunk fejben.

Ti mit gondoltok erről? Egy ilyen párkapcsolat-kezdemény folytatása lehet “sikersztori”, vagy nem véletlen, hogy elsőre sem ment?


2021. máj. 18. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én azért megpróbálnám tök mindegy mi lesz az eredménye. Van olyan volt barátnőm akivel ma is simán összejönnék.
2021. máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt nálunk is. 15-16 voltunk, szerettük egymást de sok minden félrement, a végén mondhatni majd nem negatívan váltunk el. Aztán eltelt 4 év és a volt barátom a semmiből újra megjelent. Elkezdtünk beszélni, nagyon jól éreztük magunkat újra, annyi különbséggel hogy mindketten érettebbek lettünk és a mi kapcsolatunkból konkrétan ez hiányzott. Azóta is jól megvagyunk és életünk legnagyobb hibája lett volna ha nem beszélünk többet.

19L

2021. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapkérdés,hogy miért nem működött korábban? Negyven éves nő vagyok. 15 éves koromban volt az első hatalmas szerelem. Aztán szakítottunk. Próbáltuk később többször is,nem működött. Pedig mindig vonzódtunk egymáshoz,csak nagyon eltérő személyiségek vagyunk.
2021. máj. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mi eléggé hasonlóak vagyunk. talán azért nem működött, mert nagyon fiatalok és éretlenek voltunk, barátként nagyon jól kijöttünk mindig is, órákat beszélgettünk át, a kémia is megvolt, egyszerűen nem álltunk rá készen, utána egyikünknek se volt jó ideig kapcsolata.
2021. máj. 18. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Próbáljátok meg és remélem működni fog, nagyon szurkolok.
2021. máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!