Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez a párkapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a párkapcsolat működhet köztünk?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel megszerettük egymást. És össze akarunk jönni. Csak az a baj, hogy én 17 éves vagyok most leszek nyáron 18. Ő pedig Júniusban 21 lesz. Tehát 3 év van köztünk. És én még jövőre érettségizek ő pedig már egyetemista. Már legalább 5 hónapja ismerjük egymást. És 2 hónapja beszélünk nagyrészt interneten, mivel 80 km távolság van köztünk de egyre többször találkozunk. Csak azt nem tudom, hogy a gondolkodásunk, hogyan viszonyulna egymáshoz mivel ő már egyetemre jár. Én meg még kamasz vagyok. Talán én is eljutok egyetemre. De ha össze is jön akkor én vegyészmernök vagy biológus leszek. Ő orvosnak tanul. Bár tudom igazából nem is ez a lényeg. De a lányok olyanok ha pl eljutnak egyetemre. Akkor a legnagyobb részüket ez megváltoztattja. És én még a plátói, tini szerelemre vágyom.

Amúgy eleve nem akartam volna ennyivel idősebb lánnyal össze jönni. De ahhoz képest, hogy 21 éves. Nagyon jól is néz ki. Mivel úgy néz ki mintha 17-18 éves lenne és remélem ez sokáig igyis fog maradni. Ezen kívül is kedves meg minden. De ha ki nézne annyi idősnek amennyi valóban akkor nálam az nem játszana már.



2021. máj. 11. 13:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Szia! Ha azt érzed teljes szívedből szereted, és vele szeretnél lenni, akkor miért ne? Próbáljátok meg! Lehet, hogy tartós kapcsolat lesz, sőt, én szívből remélem!! :)
2021. máj. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na igen, a komment ki is lett törölve. Amúgy mégegyszer leírom attól még, hogy a 18 nagykorúság egyáltalán nem kezd felnőni senki ha egyetemet vagy akármit vállal akkor sem. Sőt ha már emiatt egy picikét is tudatalatt is más lesz mint amikor kiskorú. És még butább lesz mint a 15-16 évesek. És ezt amikor talán kajak kezdene felnőni 23-25 évesen. Meg bánják de ilyenkor már késő. Itt is bekéne vezetni, hogy kajak olyan 23-25 éves korig legyen kiskorú az ember. És akkor nem lenne ilyen sok felnőttnek tettetés tiniként, állbüszke, gyenge lány. Itt nálunk sem. Mert ez azért van mert full feleslegesen már a 18 az nagykorúság. Lehet pont ezért nagykorúság, hogy így viselkedjenek. Remélem azért láttad az előző kommentemet is ahhol bővebben kifejezettem magam.
2021. máj. 12. 17:34
 3/14 A kérdező kommentje:
De nem baj halistennek full jogosan a te kommented is törölve lett!
2021. máj. 12. 17:34
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja a másik meg az, hogy amúgy is most lassan 1,5 éve levagyok korlátozva! És mivel rossz helyen lakom nekem ez elég nagy depresszióval járt ez. És még ahhoz képest sem tudtam fejlődni kB semmit, hogy tini vagyok te freg. Szóval ne irkáljál ilyeneket ilyen helyzetben meg főleg ne. Mert még talállak és kicsinállak. És majd akkor írjál vagy mondjál ilyeneket. Hitlernek a zsidók helyett az ilyeneket kellett volna, hogy holokauszt ítélje! Mert az ilyesmi emberek érdemelték volna meg..
2021. máj. 12. 17:41
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem illik hozzád ez a lány, de nem az életkorod miatt. lényegileg ennyit írtam. ezt fenntartom, azok alapján amilyen stílusban te visszaírsz, és minősíted magad. Holokauszt? Dögöljek meg? én mikor szóltam hozzád így? Nem ismersz, nem tudod ki vagyok, mivel foglalkozom, de olyanokat kívánsz névtelenül hogy pusztuljak meg... Elhiszem hogy vannak nehézségeid, problémáid, sajnálom. De ez nem ok erre a minősíthetetlen hangnemre. Jogosan törölték a kommentem? nem volt benne semmi szándékosan sértő vagy bántó, szeméyeskedő. Sajnálom hogy rosszul esett, ez az én véleményem volt, ettől még dönthetsz másként és összejöhettek ezzel a lánnyal, ezt nem ez határozza meg. De ha benned az is kétséget ébreszt, hogy ha 21 évesnek nézne ki már nem kellene, szerintem te nem vagy szerelmes, ezért nincs értelme a párkapcsolatnak. Ettől még neked lehet más véleményed és megpróbálhatjátok. Bár a privát üzeneted alapján neked semmilyen nő nem való egyelőre, több olyat nem kérek ne haragudj. egy olyan kapcsolat ahol a lány 21 a fiu meg 18 simán működhet, én nem ez alapján írtam hogy szerintem nem. Te véleményt kérdeztél, és ha megkaptad de nem tetszett... Nézz magadba. Kulturálatlanabb és neveletlenebb vagy mint egy 12 éves fiú. Az emberek különböznek, Van aki 22 évesen tini, van aki meg nem. MIndenkinek más élethelyzet adódik, ezzel semmi baj nincs, de nem kell bántani a másikat. A felnőtté válás egy folyamat, nyilván nem egyik pillanatról a másikra megy, de 18 évesen el kell kezdeni. A nagykorúsággal jogokat és kötelességeket kapsz, akár egyetemre, akár dolgozni mész, akár tetszik akár nem. Mielőtt csajozol tényleg először magadat meg az életedet tedd rendbe, jó tanácskánt írom. Nem bántani akartalak, sajnálom ha azt érezted a kommentemtől hogy csak belé akarok rúgni a nagy szeremedbe vagy bántani akarlak. Nem így van, a véleményemet írtam le, jobbító szándékkal. Sok sikert az életben, béke és kitartás! :)
2021. máj. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Senior Séf ***** válasza:
100%
Te plátói szerelemre vágysz? Ezexeritnt még nem is történt kötetek semmi?
2021. máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#5 Nem is azt írtam, hogy dögölj meg hanem azt, hogy Hitlernek nem egy adott népcsoportott hanem bizonyos adott ember típusokat kellett volna gázkamrába vitettni. Oké talán mégis van benned valami józanság, hogy normálisan írtál vissza. De a gondolkodásod húzz fel nagyon. 18 évesen elkell kezdeni felnőtté válni. Na pontosan az ilyen emberek gyűlölöm és pontosan attól rettegek, hogy olyan nőkbe fogok bele futni akik így gondolják. Mert nem értitek meg ti kutyák. A kor csak egy szám. A 18-as nagykorusággal csak pár jogot kaphattok. De olyan jogot nem, hogy megprobáljátok azt tettetni, hogy nőttök felfelé. Mert mint írtam ezzel ártottotok magatoknak és másoknak is. Egyetemistaként is vagy 20-on éves dolgozoként is tinik lesztek még teljesen. És még csak tudatalatt sem kell erőltetni picikét sem semmit. Mert azzal csak még alacsonyabb szintre kerülök mint egy tini. Tehát 5 jobban jársz ha velem nem találkozol sem te, sem a hozzád hasonló gondolkodású emberek. Mivel szánalmas az, hogy amiatt mert a xar kormányunk mármint a régi, engedélyként bevezette sajnos azt, hogy 18 évesen több jogunk legyen. Pedig még a piát is bőven nem kéne nekik kiadni. Valaki akár egy picit is másképp viselkednének, feleslegesen. Pedig aki felismeri akár azt is ha picit másabb mint az előtt akkor az nagyon rosszul tudja érezni magát. Szóval jobban jársz ha nem éred azt el nálam #5, hogy megkeljen találni téged.
2021. máj. 13. 19:19
 8/14 anonim ***** válasza:
Hú, de erős itt valaki! Egyébként meg, ne tőlünk kérdezd, hogy te kapcsolatod működhet-e hanedm tegyél medg mindent, hogy működjön! Az a felnőtté válás ismérve, nem az, hogy itt teszed magad.
2021. máj. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Te idióta szerint azzal sem vagy tisztában mi is az a felnőtté válási folyamat mivel már 13-14 éves korban is van ahol működik jól egy párkapcsolat!
2021. máj. 14. 13:36
 10/14 anonim ***** válasza:

Én vagyok akit Holokauszt keretében kellene kiirtani a hasonló gondolkozású társaival együtt :)

1. Mit jelelnt számodra az, higy tini, és az, hogy felnőtt? Mi a különbség? Miért húz fel, ha valaki elkezd felnőni? Mivel árt neked? Történt veled valami ilyen irányú negatív tapasztalat? Csak kérdezem, mert érdekel. Számomra az a felnőtt, aki képes felelősen dönteni, és viselni a döntései következményét. Illetve van benne hajlam a fejlődésre, arra hogy megtanulja ellátni magát, önállósodjon. és Tini pdig az, aki még ezt csak részben csinálja. Nem azértv mert egy agreszív idóta, hanme mert még rajta van a fejlődés útján. Könnyítés, hogy nem nyomja 100%-os teher.

2. Részben egyetértek veled, igazad van. Lehet egyet nem érteni a 18 éves nagykorúsítással, valóban van ahol 21, ez valóban csak egy szám. De nálunk ez van. Valahol meg kell húzni a határt. 18 évesen szavazhatsz, jogokat és kötelességeket kapsz. Lehet kényelmesebb lenne később, de most ez van, ehhez kell alkalmazkodni, felnőni. Hiába akarsz tini maradni, ha jogaid vannak nem viselkedhetsz felelőtlenül, vagy ha igen, számolni kell a következményekkel. Mondjuk ez már 16 évesen így van, szóval a nagykorúság nem számít annyit. Igazad van hogy sokan nem alkalmasak még 18 évesen arra hogy pl. felelősen szavazzanak, de azért a többségnek már van ilyenkorra véleménye legalább. De jövőre te is szavazhatsz, ha pl. nem tetszik a kormány, vagy ez a döntése többféleképp is kifejezheted: 1. ellenzékre szavazol; 2. nem mész el szavazni mert szerinted korai még, és nem érzed magad elég felnőttnek, hanem csak majd a következő ciklusban szavazol. Például.

3. de, azt írtad hogy dögöljek meg, mert az hogy holokausztot kellene ellenem elkövetni, azt jelenti hogy kínzások közepette ki kellene irtani. Mert neked nem tetszik az ahogy gondolkozom, vagyis az, hogy próbálok a képességeimhez mérten felelősséget vállani a tetteimért és az életemért. Én ennyit értek el kell kezdeni felnőtté válni alatt. Nem feltétlen azt, hogy pl. anyagilag függetlenedj, mert az egy nehéz, de az ember érik értelmileg. Általában. Ha így vesszük, a "tini" korban, kamasz korban már megkezdődik a felnőtté válás folyamata. Lehet ez ellen tiltakozni, de az esetek 98%- ban így van. Persze kivételek, mint látjuk vannak. Nagyon kérlek, ne dobálózz itt a holokaszttal. Lehet olyanok is olvasgatják, akik érintettek voltak benne. Akiknek a rokonait így ölték meg. Szerinted bennük milyen érzéseket keltesz a hülyeségeddel? Szerinted jogos bárkit is azért kinyírni mert nem tetszik rajta neked valami? Ha ennyire irritál az, hogy van aki úgy érzi, felelősséggel tartozik az életéért, másokért, és nem akarja magát erőszakkal kamasz szerepbe ragasztani, ne megtalálni akarj hanem kerülj el . Nem kötelező mindenkivel egyet érteni, de csak azért mert szerintem nincs igaza egyáltalán nem jogos "holokausztra" ítélni. Ha nem tetszenek neked a keresztények, vagy a zsidó vallás őket is "megtalálod" és kinyiffantod? Hogy csak a hozzád hasonlók maradjanak? Elárulom ha eddig nem esett le, Hitler is pont így gondolkodott csak más szempontok szerint válogatott. Te valami neonáci skinhed vagy? Mert ez esetben kurvára kerüld el azt az orvostanhallgató lányt, őt ugyanis eskü fogja kötni arra hogy mindenkinek etnikumtól, vallási hovatartozástó, stb. függetlenül megatja a szükséges ellátást. Akkor is ha nem szereti. És valószínűleg ő is próbál felelős lenni és normálisan, kezdődő felnőtt módjára viselkedni, nem pedig Holokausztra küldeni aki neki nem tetszik meg mpcskolódni... Szóval hogy az eredeti kérdésben maradjunk nem, kurvára nem fog köztetek semmi sem működni. Nem azért mert az egsetemista lányok megváltoznak, hanem mert valószínűleg alapból nem egy olyan mély lelki szintről indult mint te, és alapból más volt. Meg nem azért mert ő 21 te meg 18, a legjobb barátaim közül kb ugyanilyen korkülönbséggel jöttek össze, és mára házasok. A különbség az, hogy ott a fiú nem egy éretlen keménykedő nácit játszott, aki nagy hangon és meggondolás nélkül tolja a hülyeségeit, és olyan szinten agreszív, meg képtelen normális stílusban, emberileg kifejezni a véleményét, meg hogy nem ért egyet, hogy az valami komoly mentális nehezítettséget feltételez. Te a csajjal is így beszélsz? Mutasd már meg neki amiket írogatsz, mit szól? Ha nem értetek egyet ő is takarodjon a haláltáborba? Meg szerinted komolyan van aközött különbség ahogy egy 18 és egy 21 éves lány kinéz? mert eláruoom kb. semmi. meg azt is hogy 21 évesen még nem öreg. Illetve valószínűleg még nem rendelkezik kész, kiforrott személyiséggel, tehát nem vált még "felnőtté", de ez nem azt jelenti, hogy idiótán viselkedhet, beleragadhat a tini szerepbe, és nem kell felelősséget vállalni a a szavaiért és a tetteiért. A nagykorúság nem jelent öntelstséget, és azt hogy mindig mindent jobban tudunk, illetbve hogy többé nem változunk.

4. Én senkinek sem ártok az életemmel. Hiába nem tartom magam már tininek. Az a gondolkodásmód, hogy próbálok feleősséget vállalni magamért, és elfogadom a környezetem különbözőségeit, nem káros senkinek. A tiedől, hogy ha valaki nem tetszik neked ki akarod csinálni, elmondható ez?

5. Én eredetileg azért írtam azt hogy nem vagy már tini, mert azt gondoltam, jól fog esni, hogy felnéznek rád, és nem kell gyerekszerepbe ragadni. Nagyon nem gondoltam hogy ez enyire kiakaszt és erre egy ilyen vita éleződik ki. Az eredeti kérdésedhez egyre kevesebb köze van. Ha szeretnél beszélgetni, vagy megtalálni, szívesen meghallgatom a gondolataidat. Látom, hogy nagyon sok érdekes dolgot mondasz. Kíváncsi lennék rá, szerintem ha normáls modorban tennéd, mi nagyon jól el tudnánk vitatkotni, beszélgetni.

6. nem mindenki legyilkolni való idióta akinek más a véleménye mint neked. Ez egy dogma szintű dolog, a normális élethez nélkülözhetelen az elfogadása, és tartsd észben amikor hozzászólsz az emberekhez, légyszíves.

2021. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!