Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kezdek el vonzónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdek el vonzónak találni olyan férfiakat akikkel még mutatkozni is kínos lenne?

Figyelt kérdés

Nem először fordult már elő életembe, hogy kifigyelek egy olyan férfit aki vagy borzasztó csúnya vagy rossz körülmények között él (pl intézetes), és elkezdek vonzódni hozzá, amikor tudom, hogy borzasztó kínos.

Van itt bárki akivel előfordult már hasonló? Hogy szégyelled, hogy vonz valaki?


2021. máj. 18. 16:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Mármint rosszul fejeztem ki magam, nem az intézet a rossz körülmény, hanem ahol azelőtt élt.

Es nem az a kínos, hogy intézetben él vagy a másik pl csúnya volt, hanem a viselkedésükbe is van valami. Nem rossz, hanem nem hozzám való.

Igen talán ez lenne a megfelelő kifejezés, sűrűn tetszenek nem hozzám való fiúk.

2021. máj. 18. 16:48
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismeros a helyzet de az okokat Nemtudom én sem.
2021. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Megkerdezted mar errol a pszichologusodat?
2021. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mi a fenéért mennék ezzel pszichológushoz?

Nem gyilkosokról beszélek csak olyan férfiakról akik nem valók hozzám.

2021. máj. 18. 16:57
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már elengedtem azt nem azt nézem ki lenne a hozzam valo papiron, hanem hogy kivel érzem jól magam.
2021. máj. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is igy voltam ...sztem megmentő tipus vagy ahogy én is
2021. máj. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

És mi alapján döntöd el, hogy nem való hozzád, ha nem ismered?


A probléma gyökere nyilvánvalóan az, hogy függsz mások véleményétől, és nem mered magad vállalni. Ezt jelenti valójában a "kínos".

2021. máj. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az borzasztóan vonzó, ha tökös és belevaló a srác, az arca ilyenkor már szinte mindegy. Persze ez ilyenkor első benyomás, ha van valami a személyiségében, ami számomra nagyon nem nyerő, akkor ez elmúlik.
2021. máj. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sznob családi háttér legtöbbször az ok, bár ott dacból történik ez. Nálad ez nem biztos.
2021. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"sztem megmentő tipus vagy ahogy én is"


Telitalálat. A kapcsolataim is erről szóltak.

2021. máj. 18. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!