Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor a mellükkel mutatkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor a mellükkel mutatkoznak be?

Figyelt kérdés

Sok ilyen kép van facebookon. [link]

A mell középen, az arc félig (se) látszik.


2016. júl. 18. 02:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azt hangsúlyozza, amit vonzóbbnak tart magában. Ha a melle, akkor az. Van, akinek pucsítós a profilképe, neki a popsija. Kinek mi...
2016. júl. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Aztán mindenki csodálkozik, mikor jön a más kultúra és húszan vetik rá magukat min az állatok... érted.
2016. júl. 18. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Ez a csaj nagyon komoly, sírok a röhögéstől :D
2016. júl. 18. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Like-olja is a más kultúra :)

Amúgy az ilyeneknek csak önmaguk a legfontosabb. Megragadtak egy szinten és nem fejlődőképesek. Minden pasi őróluk álmodozik.

Amúgy nem az irigység beszél belőlem - én nem bírnék el ekkora tőgyeket - , csak nem tetszik, hogy az arcomba tolja.

Tudom, hogy el lehet tüntetni, ha nem tetszik nekem, de attól még megvan a véleményem.

2016. júl. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Mindenki azt igyekszik mutatni magából, ami a legértékesebb tulajdonsága. A legtöbb mai lányban a mellén meg a seggén kívül semmi érték nincs, ezért ezeket mutogatják.
2016. júl. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
#5-ös, aztán csodálkoznak, hogy nem kellenek párkapcsolatra :D
2016. júl. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
#5,6: Szerintem csak laposak vagytok mint az országút.
2016. júl. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
#7 Én valóban az vagyok, mivel férfi vagyok :)
2016. júl. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%
Őt erről lehet megismerni. Önarckép. Bár azok a srácok se jobbak akik a farkukat küldözgetik random. Szaró emberekről küldött gifek pedig már az elmebaj kategória.
2016. júl. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

Erre van kereslet, erre nem gondolt még egyikőtök sem? Ha hirtelen senkit sem érdekelnének az ilyen képek, nem is születne több.

Kicsit gondolkozni is kéne.

2016. júl. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!