Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Barátnőm állandó jelleggel belém áll mikor valami nem úgy van ahogy azt ő eltervezte vagy akár elvan tervezve. Legutóbbi példa, hogy megbeszéltük, hogy jön át. Tegnap megkérdeztem, hogy mikor jön, azt mondta egykor indul el. Erre mondtam neki, hogy akkor addig elmegyek úszni kb. 11-ig. Reggel felhivott, hogy mikor megyek meg, hogy megy vérvételre, de nem volt végül vérvétel és, hogy akkor ő jönne. Én ez után elindultam, egész végig irogatott, hogy akkor fejezzük be és stb… tudni kell minden veszekedesnél kb elakar hagyni vagyis inkább azt szeretné ha én mondanám ki, hogy vége. Eszemben sincsen ilyen. Kicsit frusztráló. Nah mindegy haza értem az úszásból és kb kezdte előlről, hogy miért, stb. meg, hogy én nem értem meg… normális?

2021. máj. 18. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz ha elhagyod, nem hiszem hogy szükséged van egy toxikus kapcsolatra 🤷‍♂️
2021. máj. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben mondanám neki legközelebb, hogy akkor most már tényleg szakítsatok, ha nem bír normálisan viselkedni. Szedje össze magát, és rád is gondoljon, ne csak saját magára. Azt is hozzáteheted, hogy ha folytatni akarja a kapcsolatot, akkor szokjon le a zsarolásról, mert eddig tudtad ezt a viselkedést tolerálni.
2021. máj. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Már miközben olvastam felidegesítettem magam. Ilyet felnőtt emberek nem játszanak és nem tűrnek. Felejtős, de irtó gyorsan


2.Felesleges ilyen típusú embert bármire megkérni, pláne nem fegyelmezni, nem is értelek. Ez kb ua csak fordítva. Egy ember olyan, amilyen. Kérdező párja úgysem fog változni

2021. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen alap kommunikációs dologra sem képes hogy megbeszéljétek, hogy mikor találkozzatok, anélkül hogy érzelmi zsarolásba kezdene, akkor felejtős a csak. Én tuti nem bírnám.

Mi lesz ha komolyabb dolgokat kéne megbeszélni?

2021. máj. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
*csaj
2021. máj. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kell még egy ilyen , akkor odaadom a feleségem.

:)

2021. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!