Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a csaj csinos, formás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a csaj csinos, formás, vagy már túl vastag?

Figyelt kérdés

Férfiak válasza érdekel, de irhatnak nők is.


[link]

[link]


2021. máj. 19. 10:29
1 2 3 4
 1/36 hollófernyiges ***** válasza:
82%
Teljesen jó.
2021. máj. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
24%

Nő vagyok, ugyanez az alkat, mint a képen....Voltam vékonyabb ennél, akkor csak a csóró, luzer pasik talaltak be....amint felszedtem 15 kg.ot, jöttek a sikeresebb pasik is.

Feltételezem az is közrejatszik, hogy nem vagyok folyamatosan éhes, es kimerult a heti 7 edzestől....

2021. máj. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
85%
Nőként szerintem teljesen rendben van. Szép formái vannak, nem elhízott, vagy túlsúlyos, de nem is sovány.
2021. máj. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
95%
Csinos! Amúgy meg a férfiak sem egy szürke halmaz, mindenkinek más az ízlése, van aki a vékonyakra, más éppen a molettekre bukik, az ezek közti átmenet meg végtelen. Van aki a cicit/feneket/lábat stb. preferálja...
2021. máj. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom, ez mennyire valós kép, de amennyire meg lehet állapítani, szerintem nem csinos (nem érdekel, ha lepontoztok érte).

És mielőtt bárki felhördülne, nem azért, mert "vastagabb" a szokottnál (mármint ilyen kifutón, a modellekhez képest), mert egyáltalán nem mondható kövérnek. Viszont ha már valaki vastagabb (pl nem akar állandóan diétázni - helyesen -, és/vagy ilyen az alkata, genetikája), akkor sportoljon, legyen feszes. Az izmos, még ha "vaskos" is, szebb, mint a gebe, vagy a hájas, ilyen egyszerű.

Ez a nő szerintem sokat javíthatna magán némi edzéssel, fogynia nem kellene.

2021. máj. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Utolsó, én elfogadom a véleményed, de te tuti nő vagy :))...
2021. máj. 19. 10:57
 7/36 anonim ***** válasza:
83%
Tökéletes.
2021. máj. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 FoxtrotLidérc ***** válasza:
76%
Szerintem álomszép :)))
2021. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
64%

Nekem nem az ideálom, de ennek ellenére azt mondom rendben van.

Jobban bejönnek a vékonyabb, sportosabb alkatok (én is rendszeresen edzek).

Látszódik, hogy megszaladt a húsvéti bejgli, amit eltudok fogadni (tudom tudom, genetika)... De tényleg nem ez ami rögtön lenyűgöz.

2021. máj. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
31%

#6: 5-ös voltam.

NEm, férfi vagyok. És vállalom a véleményem, nem a kilók vagy a centik számítanak egy nőn. Csak ne legyen "elhanyagolt". A képen a csajjal nem az a baj, hogy vastagok a combjai (mert azok), mert ettől simán lehet szexi. De ha plöttyedt, narancsbőrös, stb, azon azért lehet segíteni, és ne hazudjunk, ez bizony ront a képen.

Vannak nagyon csini vékony csajok, meg vannak olyanok is, akik hiába vékonyak, egyszerűen semmi szépség, semmi szexi nincs bennük.

És vannak vastagabbak, teltebbek, akik ugyanúgy lehetnek gyönyörűek és vonzók, meg lehetnek taszítóak is.

Persze nem számít ide az, aki sajnálatos módon pl valamilyen betegség miatt túlsúlyosak, az más tészta.

2021. máj. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!