Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Miért van az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Miért van az, hogy a nagyon csinos formás csajok is minden áron fogyni akarnak? Pedig épp, hogy úgy néznek ki nagyon jól.

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 19:58
1 2
 1/15 ediZeJ ***** válasza:
Nah ez az a kérdés amire mi férfiak sose fogjuk megkapni a válasz csak a körítést :D:DD::D
2011. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mert idióták :)
2011. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Fiúként szerintem úgy képzelhetjük el a dolgot ahogy mi is mindig jobb, gyorsabb kocsit akarunk, vagy járunk gyúrni hoyg böszme izmos állatok legyünk, pedig pl a csupaizom test a lányoknak ritkán tetszik és az 5 millás kocsi helyett 20 millással parkolsz le, akkor se rakja szét lábát egy értékes lány..
2011. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
52%

Azért, mert kezdeni akarnak valamit magukkal akkor is. :) És hogy megkapják a férfiaktól azt, hogy ők így is szépek és nagyon jók. :-)

16L

2011. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 szamóca.. ***** válasza:
10%

harmadiknak igaza van.


mellesleg legalább így tuti nem híznak el...

2011. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Sosem akartam:)Nemhogy mindenáron nem,de nem vagyok hajlandó sanyargatni magam egy kicsit sem,hiszen akkor minek élek,nem igaz?
2011. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mert mindig az a szép, ami éppen ritkább. Évszázadokkal ezelőtt a teltebb alakot tartották vonzónak (lásd barokk festmények). Egyszerűen mi pedig abba születtünk bele, hogy a vékonyság a kívánatos. És mellesleg a férfiak is jobban megnézik. Ez van.
2011. máj. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 szamóca.. ***** válasza:
nem tudom az emberek hogy tudnak fogyózni mióta feltalálták a pizzát és a sajtburgert:D
2011. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont pár napja jött fel ez a téma egy ismerőssel. =) És igen, ez pontosan olyan, mint mikor egy pasi mindenáron izmosodni akar, pedig már messze az esztétikus kigyúrtság felső határait súrolja.
2011. máj. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem lehet abbahagyni :S ha vékonyabb lettél, egy idő után azt a vékonyságot is ugyanolyan vastagnak látod majd, mintha semmit nem fogytál volna előtte :S
2011. máj. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!