Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan pasi aki biztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi aki biztos benne, hogy sosem lesz csinos, formás, szép mellű barátnője? Ha igen, akkor hogy dolgozzátok fel, hogy esélyetek sincs erre a kategóriára?

Figyelt kérdés

Ilyen csajokra gondolok:

[link]

[link]



2020. okt. 7. 15:01
A kérdező szavazást indított:
Sosem fogom tudni feldolgozni, hogy nem lehet részem érzéki telt keblek ölelésében
Valamelyest kárpótol a deszka barátnőm, de mindig lesz hiányérzetem
Hülyéskedsz...? Még egy átlagos barátnőre sincs esélyem, nemhogy még válogassak a mellméretben.
21 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%
Biztosra nem mondanám, mert ugye a remény hal meg utoljára, de azért elég rosszak az esélyeim. Úgy dolgozom fel, hogy kekeckedő válaszokat írok ide.
2020. okt. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Az is hülye aki ennyire mellbu zi, mint a kérdező.
2020. okt. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
Olyat biztos talalsz akinek kifizetheted az implantatumot
2020. okt. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
#3: Természetes mellekről volt szó! Az is hülye, aki azt hiszi, hogy minden fiatal csajnak implatátum miatt akkora amekkora. A fenti két csajnak is természetes.
2020. okt. 7. 15:27
 5/28 anonim ***** válasza:
80%
mindkét kép amit belinkeltél, műmellű nő. Nézzél már meg egy 80-as években készült női magazin vagy szépségkirálynőválasztást, vagy aerobik videót. Akkor láthatod hogy minden ami a media felől, instagram felől árad az műmell. Egyszerűen nem arányos, hogy valaki sovány legyen és ekkora mellei legyenek...nagyon de nagyon ritkaság. Főleg hogy még minden más is jól néz ki rajta, telt ajak stb...
2020. okt. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%

Ja, mert ami nem ekkora a vékony alkat mellé, az egyből deszka?


A reális méretű, de nem deszka az nem jó?

pl:


[link]


[link]


[link]


[link]

2020. okt. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

#5: Akkor kisgyerek, te még nem láttál igazi nőt. Ha nagy van neki, akkor már egyből mű...? Vicces vagy.

Ez a csaj ha melltartóban lenne ugyanúgy nézne ki, mint a 2. képen lévő: [link]

És még tucatnyi hasonló példát tudnék mutatni a mindennapokból. Persze, aki suli után max xhamster-en lát nőt, az el se tudja képzelni, hogy néz ki egy igazi szép nő.

2020. okt. 7. 15:36
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
nekem is akkor a mellem mint az elsőnek iylen melltartóban, amúgy meg A kosaras vagyok. A titok a push up:-) örülhetsz mert most már van push up farmer is, ami szép kerek feneket csinál:-)
2020. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
96%
amúgy meg simán lehet iylen szép barátnőd, de mint látod, drága fehérneműben vannak, látszik, hogy sokat költenek magukra, hajukra, tengerparton barítják maguk. Kérdés hogy te milyen pasi vagy, aki illik hozzájuk, vagy vm utolsó kis nyomi aki arról áradozik, hogy egy ilyen nő majd meglát benne valamit. És nem nyilván nem a pénzre gondolok, mert az csak járuléka annak, ha egy férfi ambíciózus, szorgalmas, pénzügyi tudatos, megfontolt és rendszerető életmüdot folytat, kapcsolatokat épít mert jól bánik az emberekkel....nyilván te nem iylen vagy, mert akkor épp nem ezen sírnál hogy nem kapod meg az iylen nőket. Hát ez van. Megsúgom, nekem is kéne egy menő, jóképű vezérigazgató, akinek én vagyok az egyetlen királynője, de sajnos én is elég nyomi vagyok ahhoz, hogy iylen pasim legyen...bár, ha jobban belegondolok, nekem jó az átlagos is.
2020. okt. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
#8: Akkor baromi rossz a szemed. Push up, nem push up. Az első csajnak a mellének formája/mélyedése alapján is látható, hogy nem A kosaras melle van. De nem megyek bele a vitába.
2020. okt. 7. 15:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!