Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nőnek van pénze attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek van pénze attól még lehet aranyásó?

Figyelt kérdés
Van lakása, autója és milliói befektetve. Attól még lesheti azt, hogy a pasinak milyen anyagi háttere van?
2021. máj. 19. 17:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nem fog összeállni egy prolival.
2021. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
Persze. A nők minimum velük egy szinten lévő férfit szeretnének, de még sokkal inkább egy anyagilag még őfelettük is állót. Ez akkor is igaz, ha ők maguk már viszonylag vagyonosnak számítanak. Nyilván vannak más faktorok is (személyiség, kinézet), de ez akkor is ott van nagyon erősen és nincs egy ilyen racionális fék, hogy "Na akkor én már elég jómódú vagyok, a másik anyagi helyzete sokadlagos szempont.".
2021. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
lehetnek és jól is teszik. én vagyonos vagyok, kivétel nélkül csórókkal álltam össze. kihasználtak, a férjem a pénzemért vett el és most válunk mert nem akar házassági szerződést írni velem, miután még csalt is. az előző sem volt különb. most már nem jövök össze nálam szegényebbel soha többet, inkább egyedül maradok.
2021. máj. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
13%
Utolsó hány éves vagy? Kép?
2021. máj. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Nekem van egy fél házam, autóm, millió felett a megtakarításom, jól is keresek. Minimum ezt a szintet elvárom a pasitól is, de inkább a kétszeresét, mert mégiscsak ő a férfi, ő lesz a családfenntartó, ha jön a gyerek. Ez nem aranyásás, hanem csak van annyi eszem, hogy nem akarom tönkretenni a saját és a gyerekeim életét, legalábbis anyagi szempontból így már be lesznek biztosítva.

25N

2021. máj. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha egy nőnek van pénze, nem fog összeállni egy csóringerrel. Megszokott egy kényelmes életszínvonalat, amit a pasinak is minimum hoznia kell, de ez így is van jól.
2021. máj. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2%

3-5. Nem értem és ti ezeket már az első randin elmondjátok, hogy mitek van? (Lehet ezért hajtottak rád pénzéhes férfiak 3-as, mert túl korán megtudták mid van.) Vagy a másiktól is azt várjátok ő is elmondja nektek?


Nekem is van 8 millió ft megtakarításom és a szülővárosomban van a nevemen egy ház, de nem abban élek. De ezekről egyikről sem beszélnék ismerkedéskor. Akkor ezért ejt sok nő (nem mind szerencsére), mert nem tolom a képükbe a vagyonom még az elején és ez miatt azt hiszik nincs semmim? Én ezeket már csak egy pár hónapja tartó kapcsolatban mondanám el esetleg, hogy millió feletti megtakarításom van, vagy már van a nevemen ingatlan.

27/F

2021. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

#7

Nem szoktam erről beszélni az elején, de elég könnyű leszűrni az emberek stílusából, munkájából, öltözködéséből, hogy milyen anyagi helyzetük lehet. Vagy mondjuk online ismerkedés során a képek is árulkodóak, pl mennyit utazgat, milyen rendezvényekre jár, öltözék stb.

2021. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

8. Én szeretek szépen öltözni, jellemzően ingben járok, de olyan munkám van, hogy öltönyben is mehetnék akár. Nem sokat utazgatok, mert spórolni szeretnék a vagyonom további növelésére, ennek ellenére pl 2 éve voltam meglátogatni egy ott élő barátomat Franciaországban vagy tavaly voltunk barátaimmal közösen kocsival Erdélyben. A munkám alapján hihetnéd azt te is (vagy bárki), hogy van pénzem, vagy legalábbis esélyes vagyok rá, hogy sokat keresek/fogok keresni.


Viszont ami óriási negatívum a nők szemében, hogy nincs autóm, illetve albérletben élek. Ezeket nagyon sok nő egyszerűen nem tudja "megbocsátani". Az meg mondom nincs a homlokomra írva, hogy van 8 millióm félretéve.

2021. máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#7

A férfiak között is annak anyagiasak, sőt.

Elég volt, hogy az új autómmal mentem a randira (nem direkt, hanem egyszerűen nem volt másik), én már nem is érdekeltem a férfit csak vezetni akarta.

2021. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!