Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a családom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a családom a barátom ellen vannak?

Figyelt kérdés
Nem kamu a kérdés. A barátom még nincs beoltva, de gondolkodik rajta. Huszonévesek vagyunk, még mindketten otthon élünk. A barátom szülei be vannak oltva, azóta a szüleim nem szeretnék ha ott aludnék náluk. De azt se szeretnék ha a barátom itt aludna, ha mégis úgy döntene beoltatja magát. Nem szeretnék ha egész nap itt lenne úgy hogy a tüskefehérjéket bocsájtsa ki a testéből. Testvérem azt mondta hogy ő nem járna együtt olyannal, aki be van oltva, illetve ő a helyemben, le se feküdne olyannak, aki be van oltva, hiszen az olyan, mintha szinte egy aids-sel feküdne le.
2021. máj. 20. 12:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Remélem mégis kamu. Ha meg nem, akkor hogy lehetnek emberek ilyen szinten ostobák?
2021. máj. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Szóval szerinted aki be van oltva, az szórja magából a tüskefehérjéket, mint valami bluetooth jel?😅 Érdekes felfogás, barátod nem gondolkodik a szakításon?
2021. máj. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Továbbra is böszmék, mint az állat. Én kiállnék a barátomért.
2021. máj. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Vótmá.
2021. máj. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Az egy másik hogy az aids a hiv végstádiuma, ha az illető kezelve van, akkor tulajdonképpen neked nem is lehet semmi bajod, vagy ha nőként hiv pozitív kezeltként terhes vagy, akkor a gyereked se lesz az…

De ez sokmindent elmond, hogy a családban mennyire le van szarva a biosz😅

2021. máj. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ezt a szüleim mondták, és olvasták is valahol. Én nem szakítanék vele akkor sem, ha még az oltás mellett dönt. A barátomnak meg ezeket nem is mondtam.
2021. máj. 20. 12:22
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék a barátod mit szólna ezekhez, ha megtudná ezeket.
2021. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
"A koronavírus egészséges." Mutasd ezt a kommentet a szüleidnek, ezt is valahol fogják olvasni.
2021. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8%
Igaza van a szüleidnwk és testvérednek is. Az oltottak fertőznek.
2021. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már ha engednék valamiért majd később akkor sem mennék oda ezek után, de szerintem őket sem engedném magamhoz. Nem lehet hogy ez csak egy indok, mert nem merik megmondani nyíltan, hogy nem bírják? Vagy tényleg ennyire fel tudnak az emberek ülni a kovid-vonatra?
2021. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!