Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a családom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a családom a barátom ellen vannak?

Figyelt kérdés
Nem kamu a kérdés. A barátom még nincs beoltva, de gondolkodik rajta. Huszonévesek vagyunk, még mindketten otthon élünk. A barátom szülei be vannak oltva, azóta a szüleim nem szeretnék ha ott aludnék náluk. De azt se szeretnék ha a barátom itt aludna, ha mégis úgy döntene beoltatja magát. Nem szeretnék ha egész nap itt lenne úgy hogy a tüskefehérjéket bocsájtsa ki a testéből. Testvérem azt mondta hogy ő nem járna együtt olyannal, aki be van oltva, illetve ő a helyemben, le se feküdne olyannak, aki be van oltva, hiszen az olyan, mintha szinte egy aids-sel feküdne le.
2021. máj. 20. 12:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"Olvasták is valahol"

Kizárt dolog. Max valami hasonló okostojás posztjában a fészbúkon. Szórja a tüskefehérjét meg AIDS-es. Biztos.

2021. máj. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, engem sem bírnak, ha valami indokot az oltás mellett mondok. Nem vagyok ellene, de mellette sem.
2021. máj. 20. 13:20
 13/16 anonim ***** válasza:
94%

A kérdésed sajnos pontosabb lett volna, ha úgy teszed fel, hogy mit csinálj az elvakult konteóhívő szüleiddel :(. És sajnos nem tudom.


Bár most úgy hírlik, hogy az oltottak miatt elkezdtek maszkot hordani, lehet ezt javasolhatnád nekik.

2021. máj. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 FoxtrotLidérc ***** válasza:
47%

Gyerekek! Ez maga a téboly! Nem akarok belemenni mindenféle politikai jellegű marhaságba, de ügyesen meg lettünk osztva ezzel az oltok-nemoltok ökörséggel.


Elárulom: A családom be van oltva. Én nem. Nekik semmi bajuk, nekem semmi bajom. Kész. Ennyi. Minden más hülyeség.

2021. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én sem nyitok politikai témát, csak egy mondatot hadd reagáljak: ez szerintem inkább szociológiai, filozófiai, pszichológiai vita, mint politikai.


Szerintem ebben(!) az esetben a politika nélkül is megoszlik a társadalom. Az egymásra utaltság és a félelmek generálják az ellentétet. Az oltást ellenzők nem értik, milyen alapon mondja meg nekik valaki, hogy mit csinálhatnak és mit nem. Az oltást pártolók pedig számon kérik az egymás iránti felelősségvállalás hiányát.


Az egész mögött pedig a félelem áll, ami gyorsan termeli az agressziót sajnos.

2021. máj. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Az egész mögött pedig a félelem áll".

Valamint a butaság.

2021. máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!