Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a 'minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a 'minden összejött' dolog ellen? El akarok tűnni.

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, fiú. Eddig éltem normál életem, de suli végével mintha elszakadt volna valami...úgyerzem kezedek egy idegbeteg roncsá válni..A barátaim nem keresik a társaságom, egész nap itthon dekkolok. Az érettségi tételeimet tanulnam, és nem megy...valami gáz van velem. Soha nem voltak ilyen problémáim. Érzem, hogy belulröl valami össze fog roppantani. Kb.depi rohamok kapnak el itthon néha, és arra se tudok koncentralni, amire MOST kéne..aaah, mindegy..jó volt leírni. :D csöwi.
2013. máj. 22. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Tűzz ki célokat és küzdjél értük. Néha menj el a haverokkal sörözni, beszélgetni. Ha nem hívnak, hívd őket te! Lehet ők is otthon dekkolnak és sajnálják magukat, pont úgy mint te.
2013. máj. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:DD
2013. máj. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak fáradt vagy:D
2013. máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia! :) érdekes amit írsz de ez nem igy van mert a végbélben nem ugy rendelkeznek, sôt a donorvizsgálatok is kimutatták hogy ez valóban igaz

meg a rántotta sem kimél füszermentesítést, és azér írom ezt mer én is itthon dekkolok, mert a fodrász kettéválasztotta a hajamat mint mózes a tengert, és belülröl osztódok ketté mer az alkohol pénzemet drogra költöm amiröl leakarok szokni mert nem jutok hozzá. de ez a saját véleményem! :)

2013. máj. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!